2018 Open VPN Bedava İnternet

2018 Open VPN Bedava İnternet
2018 Open VPN Bedava İnternet

Herkesin kullanımı internet üzerine fakat hiç bir operatör internet paketine çok talep var diye paket ücretlerinde indirim gerçekleştirmiyor. Bende sizler için kampanyaları araştırırken OpenVPN bedava internet nasıl yapılır gibi video ve yazılar gördüm. Fakat bunların doğruluk payının olup olmadığını net öğrenemedim cihazım ve hattım zarar görür düşüncesine katılıp denemedim de. Açıkçası yöntem şu şekilde işliyor paylaşan kişiler bazı kodlar veriyor bu kodları cihazınızın internet ayarı kısmına giriyorsunuz, 1 gün, 3 gün veya daha uzun süreli ücretsiz internet kullanabileceğinizi iddaa ediyorlar. Sizlerde bu gibi durumlara itibar ederek kendi cihazınıza ve operatörünüze zarar vermemenizi tavsiye ederim. Peki, Open VPN güvenlimi? Yaptığım araştırmalara göre birçok kişi bu ayarları yapanların bilgilerinin çalındığını ve depolandığını belirtmiş durumda. Ayrıca bu işlemin yasal olup olmadığını da araştırdığımda bir bildirim bulunmuyor fakat operatörünüzün bilgisi dışında internete girişler sağladığınız için büyük ihtimal ile yasal olmayan bir işlem oluyor.

Bazı yorumlarda Turkcell Open Vpn bedava internet kullandığını belirtmiş durumda, bazı arkadaşlar ise aynı yöntem ile Vodafone Openvpn bedava internet ayarları ile uzun süredir kullanımlar yaptığını belirtiyor. Fakat sen önerir misin diye soracak olursanız bu işlemleri pek önermiyorum. Bunun yerine kategorilerde yer alan operatör seçenekleri ile sizlerde kampanya ve promosyonlara katılarak hediye internetler ile bedava internet kullanabilirsiniz.  Türk Telekom kampanya bakımından en iyi operatörler arasında yer aldığı için kullanıcılarının Türk Telekom (AVEA) Open Vpn bedava internet ile pek uğraşacaklarını düşünmüyorum dahi. Ayrıca sitemizde bulunmakta olan Turkcell bedava internet başlıklı yazımız sayesinde sizlerde çeşitli paketleri ücretsiz olarak deneyerek kısa sürede internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan ülkemizdeki operatörlerden olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri kendi müşterileri için birçok kampanya hizmeti sağlamaktadır. Birçok paketi neredeyse ücretsiz olarak sunmakta olan bu operatörlerin çeşitli kampanyalarını takip ederek ve sizlerde bu kampanyalar ile birlikte birçok paketi ücretsiz bir şekilde hattınıza tanımlayabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızdan telefonlara erişim sağlamak istiyorsanız ve sizlerde yeni paketleri denemek istiyorsanız Vodafone bedava internet adresindeki gibi paketleri hattınıza uygun olan operatörden deneyerek ücretsiz internetin yeni kullanıcıları sizler olun. Yazılarımızda bahsetmiş olduğumuz internet paketlerini daha önceden yapmadıysanız sizlerde bu kampanyalardan herhangi bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan