Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank da diğer tüm bankalarda olduğu gibi müşteri hizmetleri ile 24 saat destek sağlıyor müşterilerine. 0850 222 2525 numaralı telefon numarasından Akbank’ın destek hattına ulaşabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda karşınıza birçok konu ile ilgili başlıklar ve seçim yapmanız istenir. Bu süreç oldukça uzun olabilir. Müşteri hizmetlerinden görevli bir kişiyle iletişim kurarak işlemlerinizi daha kısa sürede tamamlarsınız. Müşteri hizmetleri ile diyalog kurmak için bu numarayı aramak ve bağlanmak zaman kaybettirir. Başka deneyebileceğiniz birkaç yol ile doğrudan destek hattından bir kişiyle iletişime geçebilir Akbank ile ilgili işlemlerinizi tamamlarsınız.

Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Bağlanmak

Akbank müşteri hizmetlerine beklemeden direk olarak bağlanmak istiyorsanız ve işlemlerinizi kısa tutmak en kısa zamanda çözüme ulaştırmanın etkili yolu olan müşteri hizmetlerindeki bir görevliye bağlanmak için Akbank’ın 444 00 72 numaralı telefon numarasını çevirin. Bu numara ile hiçi bir ayrı işlem yapmadan müşteri temsilcisine bağlanıp istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu numarayı saat farkı olmaksızın 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Aradığınızda doğrudan temsilci ile irtibata geçmeniz sağlanır.

Akbank müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuzlarından şu adımları takip ediniz.

  • 444 00 72 numarayı çevirdikten sonra direk olarak 2 tuşuna basınız.
  • Daha sonrasında T.C. kimlik numarasını giriniz.
  • Arkasından Neo kart şifrenizi girin. Sistem sizlere kimlik doğrulaması yapacaktır, girmiş olduğunuz bilgiler doğru ise adınızı söyleyecktir.
  • Adınızı söyledikten sonra hemen 9 tuşuna basınız ve ardından müşteri temsilcisine ulaşmak için arka arkaya : 1-2-0 tuşlamanız durumunda otomatik olarak Akbank müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

Akbank Müşteri Danışmanı

Kısa sürede işlemlerinizi yapmak için Akbank müşteri temsilcisine alternatif olarak bir bağlanma yolu daha var. 444 2525 numarasını çevirin. Beklemeden 2 tuşuna basın. Vatandaşlık numarası ve kart şifrenizi girin. Sizden adınızın onaylamanızı isteyecekler. İsminizi verin ve 9’a basın. Daha sonra beklemeden 1,2,0 tuşlarını arka arkaya tuşladığınız da bankanın temsilcisine rahatlıkla bağlanabilir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan