Avea Aran Kazan Nasıl Yapılır?

Avea Aran Kazan Nasıl Yapılır?
Avea Aran Kazan Nasıl Yapılır?

Biri aradığında bedava dakika kazanmayı ve kazandığı dakikaları kullanmayı herkes ister. Sizde arandıkça kazanmak istemez misiniz? Avea aran kazan kampanyasına katılmak ve herkes tarafından merak edilen avea aran kazan nasıl yapılır sorusuna cevap bulmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle aralarında boşluk bırakmadan ARANKAZAN yazıp 1030’a gönderebilirsiniz. Mesaj işleminden sonra kampanyaya kayıt olacak, diğer operatör ve sabit hatlardan arandığınızda ve 10 dakika konuştuğunuzda farklı operatörleri aramak için toplamda 5 dakika kazanacaksınız. Bir kez kayıt olduktan sonra tekrar kayıt olmanıza gerek yoktur. Kullanacağınız dakikalar sadece o ay için geçerlidir. Bir sonraki ay ve gelecek aylarda kullanılması mümkün değildir. Kampanyadan memnun kalmamanız durumunda, iptalini sağlamak istiyorsanız İPTAL ARANKAZAN yazıp 1030’a gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Aran Kazan Kampanyası

Türk Telekom olarak hizmetlerini devam ettirmekte olan Avea operatöründe mevcut ara kazan kampanyasını yapabilmek için sizlerde ARANKAZAN ’ yazıp 9333 ’e ücretsiz SMS mesajı göndermeniz durumunda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz avea hediye dakikaları her yöne arayıp kullanabilirsiniz, lakin bu kampanyadan ayda en fazla 30 dakika kazanabilirsiniz. Kullanmadığınız hediye dakikalar sistem tarafından 30 gün dolduğu takdirde silinmektedir.

Avea’nın Yeni Kampanyalarını Nereden Takip Edebilirim?

Bildiğiniz üzerine Avea operatörü 2016 yılında almış olduğu kararlar sonucunda gücünü Türk Telekom ile birleştirip Türk Telekom operatörü olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bunu avea.com.tr adresi üzerinde duyurmakta olan Avea operatörüne ait olan bundan sonraki yeni kampanyalarınızı turktelekom.com.tr adresi üzerinden takip edebilirsiniz. 2017 yılında yeni kampanyalara ulaşmak istiyorsanız sizlerde Türk Telekom’un resmi internet adresinden veya Online İşlemler kampanyalar bölümünden takip edebilirsiniz.

Avea yani Türk Telekom hakkında merak ettiğiniz bütün konuları bizlere alt kısımdan yorum olarak belirtmeniz durumunda kısa sürede tarafınıza dönüş sağlarız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan