Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avea müşterilerine daha kolay ve iyi bir hizmet verebilmek için Türk telefon bağlığı altında birleşmiştir. İşleyişlerin de herhangi bir farklılık olmasa da tek bir logo altında toplanmışlardır. Farkı ve etkileyici kampanyalar yaparak müşterilerini memnun eden bir girişim olmuştur. Daha düşük bir ücretle daha hızlı bir internet sahibi olan Avea kullanıcıları bu durumdan oldukça memnun. Herhangi bir sorun karşısında 7/24 hizmet veren Avea müşteri hizmetleri numarası 444 1 500 dir. Sadece Avea değil Türk telefomluysanız da bu müşteri hizmetleri numarasından rahatlıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Numara değişikliği, fatura ödeme, kampanyalar hakkında bilgi almak veya şikayete bulunmak için Avea müşteri hizmetleri numarası nı arayarak herhangi bir Avea bayisine gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekil de gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıların oldukça memnun olduğu ve istek ve şikayetler doğrultusun da 24 saat için de geri dönüş yapılması ve ilgilenilmesi konusun da oldukça başarılı olan Avea ve Türk Telekom ailesi kullanıcıların dan tam not almış durumda. Bireysel Avea kullanıcıları 500 ü diğer hatlar dan 444 1 500 ü arayarak, kurumsal müşteriler ise Avea hatlarından 550 yi diğer hatlardan ise 444 1 550 yi arayarak 7/24 hizmet alabilirler.

Avea Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Bağlanmak

  • Telefonlarınızdan 500 yada 444 1 500 nolu numarayı çeviriniz ardından 2, 1 ve 0’a basarak avea müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.
  • Avea müşteri temsilcisine beklemeden bağlanmak için bir diğer alternatif yol ise 500 yada 444 1 500 nolu numarayı çevirip 5 ve 0 tuşlayıp ardından bekleyiniz.
  • Türk Telekom (avea) müşteri temsilcisine bağlanmak için 3 ve 0 tuşlayıp direk Avea müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
  • Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak için bir diğer yöntem ise 2 ve 0 tuşlamanız yeterlidir.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanızda daha önceden bahsetmiş olduğumuz Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan başlıklı yazımıza göz atarak buradan alternatif çözümlere de çok rahat bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları dile getirip kısa sürede çözmek istiyorsanız Avea müşteri temsilcisine bağlanmanız yeterlidir. Bunun için tek yapmanız gereken işlem, 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk olarak ulaşmaktır. Hattınız Avea ise ve direk olarak bağlanmak istiyorsanız 500 nolu numarayı çevirmeniz sizler için fayda sağlayacaktır. Avea müşteri hizmetleri telefon numarası 500 ile 444 1 444’tür.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Corci - 18 Nisan 2019 - 14:29

Meraba

Yahya - 23 Şubat 2018 - 20:14

Bir saattir sadece bir müşteri temsilcisi ile görüşmek için arıyorum ama yazık

    Göksu Polat - 24 Şubat 2018 - 18:40

    Merhaba efendim, yeni adıyla Türk Telekom olan Avea müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için tek yapmanız işlem 444 1 444 numaralı hattı aramak ve sırasıyla şu adımları takip etmeniz gerekmektedir. 1 – 6 – 0 bundan sonrasında direk olarak Avea müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.