Avea – Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Avea – Türk Telekom Bedava İnternet 2021
Avea – Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Diğer operatörlere göre daha uygun fiyattan fiber hızında internet paketleri sunan Türk Telekom operatörünün yeni kampanyalarını kullanarak Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyasına erişim sağlayabilirsiniz. Telefon kullanıcılarının bir numaralı destekçisi olan Türk Telekom operatörü telefondan internete girmeyi seven kullanıcılar için ideal bir operatördür.

Bunun haricinde internet paketlerinin bu kadar ucuz olmasının yanı sıra Türk Telekom bedava internet kampanyası düzenleyerek herkesin internete ücretsiz olarak girmesine de izin vermektedir. Bugün ise Türk Telekom’da nasıl bedava internet kazanabileceğinize dair önemli bilgiler vereceğim, Türk Telekom’da aktif olan bedava internet paketlerini deneyerek sizlerde telefondan bedava internete girebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Faturalı ve faturasız bütün Türk Telekom’un gerçek kullanıcılarının yapabileceği kampanyadan sizlerde hediye internet paketi kazanmaya hazır mısınız? Türk Telekom yeni hediye internet paketlerinden olan Türk Telekom Yılların Hediyesi kampanyası ile beraber sizlerde kullandığınız toplam süre kadar hediye internet kazanın. Türk Telekom 2021 bedava internet kampanyası için YILLAR yazıp 5555’e mesaj göndermeniz durumunda internet paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet

Türk Telekom 2021 yeni bedava internet paketleri nelerdir? Türk Telekom operatöründe faturasız kullanıcıların yüzünü güldürecek kampanyalardan biri olan MOR HEDİYE sayesinde artık sizlerde bedava internet kampanyasından faydalanabileceksiniz. Bütün faturasız kullanıcıların faydalanabileceği Türk Telekom Mor Hediye kampanyasından hemen sizlerde faydalanmak istiyorsanız “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza tanımlanacak olan 1 GB bedava internet ile internetin tadını çıkarın.

Türk Telekom 10GB Bedava İnternet

Türk Telekom operatöründe 10GB bedava internet kazanmak artık hayal değil, normal internete göre 3 kat daha hızlı olan 4.5G sayesinde sizlerde 10GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Sizlerde ilk olarak 4.5G uyumlu olan telefona 4.5G uyumlu bir sim kartı takınız ve ardından ​HEDIYE 10GB yazıp 5555′ e göndererek 10GB bedava internet kazanabilirsiniz. 4.5G hattınızı sizlere en yakın olan Türk Telekom bayilerine giderek ücretsiz olarak temin edebilir ve 3 kat daha hızlı olan internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom 1GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2020 paketleri Türk Telekom Selfy kullanıcılarının sürekli olarak kazandığını daha önceden sizlerle paylaşmıştık, sizlerde Selfy’li iseniz o halde hemen 1 GB MOR HEDIYE yazıp 4545 ‘e gönderin ve hattınıza her 30TL yüklemenizde otomatik olarak tanımlanacak 1GB Türk Telekom bedava internet ile sizlerde mobil telefonlarınızdan internete erişin.

Türk Telekom X2 Katı Bedava İnternet

Türk Telekom operatöründe mevcut olan paketlerinizi 2 katına ücretsiz olarak yükseltmek istemez misiniz? Örneğin, hattınızda mevcut olan 2GB internet paketi varsa bunu 4GB yapmak için ilk olarak 3G uyumlu olan hattınızı Türk Telekom operatörlerine giderek 4.5G uyumlu yapmanız durumunda otomatik olarak 2 katı bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için sadece 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 1GB Bedava İnternet

Türk Telekom’da ek olarak 1GB bedava internet paketi kazanmak istemez misiniz? O halde hemen sizlerde turktelekom.com.tr adresine giderek buradan kontör yükleme işlemi yaparak 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin ve ardından turktelekom.com.tr adresi üzerinden TL yükleme işlemi yapın. 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 1GB Türk Telekom bedava internet hattınıza tanımlanır, 30 TL altı yükleme yaparsanız da 24 saat boyunca geçerli olacak olan 1GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom (Avea) Sınırsız İnternet Paketi

Türk Telekom Sınırsız Bedava İnternet

Türk Telekom operatöründe olan faturalı kullanıcılar sürekli olarak kazanmaya devam ediyorlar geçtiğimiz aylarda aktif edilen Türk Telekom servislerinden biri olan Türk Telekom Selfy servisi ile artık birçok kullanıcı sabahlara kadar Türk Telekom bedava internetin tadını çıkarabilecekler. Türk Telekom Selfy aboneleri gece 00:00’den sabah 06:00’a kadar bedava internete giriyorlar ve üstelik sınırsız. Bunun için sizlerde GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek bu kampanyadan direk olarak faydalanabilirsiniz. Kampanya ilk etapta 3GB bedava internet veriyor ve daha sonrasında 3GB paketiniz bittiği halde yine de internete erişmeye devam edebiliyorsunuz.

Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Avea yeni bedava internet kullanmak için sizlere birden fazla seçenek sunar. Farklı tarifeler içerisinde, belirli lira yüklemeleri yaparak ya da faturalarınızın düzenli ödemelerini yaparak Avea tarafından Avea bedava internet 2021 kazanma şansınız doğar. Bunun yanında Avea internet sitesinden kampanyaları ve hediyeleri takip ederek bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz Avea mobil uygulaması sayesinde de bedava internet kazanabilirsiniz. Artık sizler de Avea bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrendiğinize göre, bu seçeneklerden bir ya da birkaçıyla bedava internet kazanabilirsiniz. Avea, müşterileri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler. Müşterilerin, sorunlarla karşılaşmamasını, uygun fiyatlarla kolay erişim sağlayabilmelerini arzular. Bu sebeple, her kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda kullanabileceği kampanyalar ve fırsatlar sunar.

Yeni Avea Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Avea 1GB bedava internet

Avea operatöründen bedava internet kazanmak isteyenler için şuan en yeni paketlerden olan 1GB bedava internet kampanyasından sizlerde faydalanabilirsiniz. Bunun için sizlerde ilk etapta hemen 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderiniz ve ardından turktelekom.com.tr üzerinden veya mobil uygulama olan Online İşlemler uygulamasından yapacağınız 30TL’lik TL yükleme işlemlerinden 1GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Avea 2 Gün Boyunca Bedava İnternet

Avea’dan internet kazanmak artık daha kolay bir hale geldi, yeni gelen güncellemeler ile birlikte yeni bir paketle gündeme gelen Avea bedava internet 2020 paketleriyle sizlerde yeni yeni paketlere ulaşabilirsiniz. Haftanın iki günü boyunca sizlerde ücretsiz olarak bedava olarak internete girip dolaşmak istiyorsanız hemen HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e ücretsiz SMS olarak gönderin.

Avea Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Avea tüm kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmaya devam etmektedir. Bu avantajların başında herkes tarafından kullanılan internet en önde gelmektedir. Çağımız teknoloji çağı olduğu için ve her işlem internet üzerinden yapıldığı için Avea da üyelerine farklı şekillerde internet seçenekleri sunmaktadır. Avea gsm operatöründe internet her hatta verilebilmektedir. Bazıları ücretli olduğu gibi bazıları da tarifelere tamamen ücretsizdir.

Avea ücretsiz internet nasıl yapılır diye bir bilgi sahibi değilseniz eğer en yakın bir avea iletişim noktasına giderek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Örneğin avea ücretsiz internet kullanımı belirli GB oranlarına göre değişmektedir. Ücretsiz internet kullanımı için hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kullandığınız tarifeye göre kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Avea ayrıcalıklı internet paketleri ile tüm kullanıcılarına interneti ücretsiz şekilde sağlamaya devam etmektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Erol - 10 Ağustos 2019 - 01:34

Mukemmelsiniz. Internet hediyesi faydalanamadik ama

Kurtuluş - 20 Nisan 2019 - 05:20

Teşekkürler

4.5G 2KAT INTERNET kampanyasi ile tarifenizdeki interneti 3 fatura donemi boyunca 2 katina cikarma hakki kazandiniz. B001

Yiğit - 14 Nisan 2019 - 12:19

Faturalı hatlarda hediye İnternet kampanyaları varmı

Yiğit - 14 Nisan 2019 - 12:18

Faturalı hatlarda hediye İnternet durumları neler

Anonim - 27 Mart 2018 - 23:28

3 senedir avea liyim 1 seneden fazladır faturaliyım kampanyalı bi fatura dönemi yaşadım 1 senelikti senem doldu faturam otomatik yükseldi değiştirmek istedim hiç kimse yardımcı olmadı çünkü üstüne telefon aldığım için yani beni esir almıştınız eğer bana yardımcı olmazsanız sizin hattan ayrılacağım bu kadar soyduğunuz yeterrrr….. ya yardımcı olun yada ayrılacağım bilginize

Ozge - 24 Ocak 2018 - 18:06

Burdaki birçok paket geçerli değil hep iptal edilmiştir vs. Diye mesaj geliyor bence sayfadan kaldırın geçerli olmayanları her 3 ayda bir yeni bir kampanya yapın yafa diğer operatörler gibi haftalık salla kazan yapin

Anonim - 22 Ocak 2018 - 13:32

4.5 yaptırmak ucretlimi

    Göksu Polat - 1 Şubat 2018 - 03:52

    Merhaba, hattınızı ücretsiz olarak 4.5G’li yaptırabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom bayilerine gidip hat değişimini yapabilirsiniz.

adsiz - 21 Ocak 2018 - 22:39

Türk telekom yıllar kampanya bedava si dogru mu acaba

    Göksu Polat - 1 Şubat 2018 - 03:53

    Merhaba efendim, evet bu konu için daha önceden paylaştığımız yazılarımıza ve diğer kampanyalara göz atabilirsiniz.

Anonim - 9 Ocak 2018 - 17:05

Türkiye’nin en eski telekomünikasyon şirketi olan Türk Telekom 2018 yılının başlangıcı ile birlikte adil kullanım kotası olmaksızın bedava internet sunarak yeni yıl hediyesini kullanıcılarına sundu. Ocak ayı içerisinde 8 gün geçerli olan bedava internet kampanyasından müşteri hizmetlerini arayarak yararlanabilirsiniz. 8 gün geçerli olan internetinizi kesintisiz ve doyasıya kullanabilirsiniz. Ne kadar kullanacağınız tamamen size bağlı, bedava internetinizi tanımlanır tanımlanmaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanyadaki internet hızı 8 mega bittir ve kampanyanın süresi bitene kadar hızınızda değişme olmaz. 2018 Türk Telekom bedava internet kapsamında dev fırsat tarifesinden yararlanabilirsiniz. Ttnet ve Avea iş birliği ile mükemmel bir Türk Telekom tarifesi sizi beklemektedir. Bu tarife ile ilk 6 ay boyunca bedava internetten yararlanabilirsiniz. Aylık 15 ve 30 liralık sözleşme koşulu ile 6 ay boyunca internetinizi ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Eğer halen Türk Telekomlu değilseniz; bir an önce Türk Telekom abonesi olabilirsiniz. Son derece süper paketleri ve ekstra bedava internetleri ile Türk Telekom 2018 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Tüm bu hizmetler ile birde fiber internet birleşiyor. Artık internetinizin sizi yarı yolda bırakması söz konusu olmayacak. Son derece hızlı olan internet ile nerede olduğunuzun önemi yok. Türk Telekom ile artık her yer kapsama alanına dahil ve son derece geniş fiber internet ağı ile yanınızda olacaktır. Ayrıca Türk Telekom’un 2018 yılı yalın internet paketleri ile taahhütlü ve taahhütsüz olarak bedavadan biraz pahalı internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Yalın internet ile ev telefonu şartı yok. Yalın internetin, normal internet ile arasında hiçbir fark yoktur. Yalın internette fiber internet kapsamındadır.

Müjdat Doğan - 11 Kasım 2017 - 23:10

Türk Telekom aboneliği ile artık herkes ucuz ve hızlı internete sahip olacak. Türk Telekom’un 2018 kampanyaları sadece internet ile sınırlı değil. Konuşma ve mesajlaşmaya da bu yıl doyacaksınız. Her kesime ayrı ayrı özel olarak hazırlanan kampanyalar son derece ucuz ve kapsamlıdır. Yeni bir devre imza atan Türk Telekom, öğrenciler için 2018 Türk Telekom bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Türk Telekom ile gençler fiber internetle tanışıyor. Sadece gençler değil, yıllardır internet ile tanışmayan, hiç internet kullanmayan telefon kullanıcılarını da internet ile tanıştırmaya hazırlanmaktadır. Günlük, haftalık bedava internet paketleri ile tüm eski Türk Telekom abonelerine sürprizler yapılmaktadır. Avea ve Ttnet’in birleşmesi ile ayrıca Türk Telekom birçok yeni projeye imza atmaya hazırlanmaktadır. 175 yılı aşan tecrübesiyle tüm şehirleri fiber internet alt yapısıyla birbirine birleştiren Türk Telekom, ev ve cep telefonlarınızda, hatta tivibu ile televizyonlarınızda internetin ayrıcalığını yaşamanızı sağlar. Eğer hala Türk Telekomlu değilseniz, bu muhteşem fiber ağ ayrıcalığından yararlanmak için geç kalmadan bir Türk Telekom şubesine gidin. Artık tüm Avea ve Ttnet bayileri tabelalarını ve logolarını yeniledi. Artık tek bir çatı altında birleşen tüm bayilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Türk Telekom’un müşteri temsilciliğini arayabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetleri numarasını arayarak, bedava internet kampanyalarından, yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 2018 yılında 4.5 G ve fiber internetten mahrum kalmayın. Türk Telekom’un yeni bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, geç kalmadan sizde Türk Telekom ile fiberleyin.