Avea Woops Nasıl Yapılır?

Avea Woops Nasıl Yapılır?
Avea Woops Nasıl Yapılır?

Belki de diğer operatörlerde bulamayacağınız servislerden biri olan Avea Woops ile sizlerde uygun fiyatlardan dilediğiniz gibi paketleri hattınıza tanımlayıp internete erişim sağlamaya devam edin. Bugün ise birçok paketi uygun fiyata sunmakta olan Avea Woops’a nasıl kayıt olunur sorusunun cevabını vereceğim ve böylelikle sizlerde Avea woops ile bedava internet kazanabileceksiniz. Avea Woops’a kayıt olabilmek için sizlerde T.C. kimlik numaranızı 4545’e ücretsiz SMS göndererek buradan hızlıca Woops’a kayıt olabilir ve ardından gelecek olan SMS ile birlikte Woops kampanyalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Woops ile birçok paketi şimdiden uygun fiyattan kullanmaya başlayabilirsiniz ve ayrıca Türk Telekom Woops yanı Avea Woops’a ait birçok Woops bedava SMS ve birçok Woops bedava internet paketleri bulunmaktadır.

Avea Woops’a Nasıl Geçerim?

Avea Woops’lu olmak tamamen ücretsizdir, sizlerde Avea Woops’a geçmek istiyorsanız Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ücretsiz olarak 4545’e mesaj atarak Woops kaydınızı yapabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak ya da Türk Telekom iletişim merkezlerine giderek rahatlıkla Avea Woops’a geçiş yapabilir ve bu servise ait üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

  • Türk Telekom Woops’lu olabilmek için 7-25 yaş arasında olmanız gerekmektedir.

Avea Woops Bedava İnternet

  • Benimde severek kullanmış olduğum Woops bedava internet ile sizlerde artık geceleri 00:00 ile 06:00 arasında Avea Woops bedava internet kullanabileceksiniz. Bunun için hattınızın faturalı olması ve Woops üyeliğinizin olması yeterlidir. Bu kampanyayı yapabilmek için GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz durumunda hattınıza 00:00 ile 06:00 arasında kullanabileceğiniz internet paketi tanımlanmaktadır.
  • Avea Woops servisinin en fazla kullanılmakta olan kampanyası olan Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile sizlerde Bip Messenger, WhatsApp ve Wirofon uygulamalarını bedavaya kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız bütün aboneler faydalanabilmektedir lakin bazı şartlar mevcut. Bu kampanyadan yararlanmak için hattınızın Woops’lu olması gerekmekte ve faturasız kullanıcıların 30 günde bir olmak suretiyle, tek seferde en az 25 TL yükleme yapmaları gerekmektedir. Faturalı kullanıcıların bu kampanyadan faydalanması için 1GB internet paketi dâhil olmak üzere yanında konuşma paketi ve sms paketi olan bir tarifeye sahip olan tarifenizin olması gerekmektedir.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan