Avea(Türk Telekom) – Vodafone – Turkcell Kontör Hilesi

Avea(Türk Telekom) – Vodafone – Turkcell Kontör Hilesi
Avea(Türk Telekom) – Vodafone – Turkcell Kontör Hilesi

Kontörler kullanmakta olunan telefonlar için oldukça önem arz etmektedir. Mesajlaşma ve arama yapılması için vazgeçilmez olan bu kontörlerin, fiyatları oldukça yüksek konumdadır. Fakat kontörlerin ücretsiz sağlanma imkânı da sunulmaktadır. Bundan dolayı bugün sizlere ülkemizde aktif olan operatörlerden olan Turkcell, Vodafone ve Avea yani eski adıyla Türk Telekom için kontör hilesinden bahsedeceğim. Avea – vodafone – turkcell kontör hilesi programı vasıta ile tüm bu işlemler ücretsiz sağlanmaktadır. İlk olarak bilgisayarlardan indirilmesi gereken programın adı mediagettir. Bu program ücretsiz olarak internette bulunmaktadır. Bu program bilgisayara yüklendikten sonra sol tarafta kategoriler yer almaktadır. Transferler butonu tıklanmalıdır ve bir adet dosya karşıya gelmektedir. Bu dosya açıldıktan sonra bir kısa ekran gözükmektedir. Bu ekrana telefon numarası girildikten sonra kontör yükleme işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu işlem tamamen ücretsiz olmaktadır.

Turkcell bedava kontör hilesi için uygulanacak olan bu program herhangi bir ekstra ücret talep edilememektedir. Tüm hatlar için geçerlidir ve ücretsizdir. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta numaranın başına mutlaka Türkiye alan kodu yazılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken başka bir konu ise program yavaş çalıştığı için biraz kullanıcıyı bekletmektedir. Türk Telekom bedava kontör hilesi için bu programda yükleme sağlaması için mutlaka beklenmesi gerekmektedir. Kısa bir bekleyişin ardından rastgele belirlenen kontörler hatta yüklenecektir. Kontrol için hattın kontör sorgulama ekranından da bakılıp teyit edilmesi gerekmektedir.

Bunun haricinde internette telefonlarınıza uygulama indirerek puan kazanıp ardından bu puanı TL’ye çevirip çevirdiğiniz TL ile kontör alabilirsiniz bu tür uygulamalar internette bulunmaktadır, mesela internetten para kazanma konusunda oldukça başarılı uygulamalardan olan Yandex Toloka sistemini deneyebilirsiniz. Sizlerde Yandex Toloko ile puan biriktirebilir ve daha sonrasında mevcut puanınız ile birlikte bedava kontör alabilirsiniz. Ayrıca daha önceden paylaştığımız Turkcell aboneleri için geçerli olan Turkcell Bedava Kontör Kazanma yazımıza da göz atarak buradan da faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 13 Haziran 2017 - 02:26

Siteniz çok guzel olmuş.Turk telekomun da bedava internrtlerini yazarsanız süper olur.