Bedava Facebook Nasıl Kullanılır?

Bedava Facebook Nasıl Kullanılır?
Bedava Facebook Nasıl Kullanılır?

2018 yılında geçerliliği halen devam etmekte olan Bedava Facebook paketleri hakkında bugün sizlere bazı sunumlar yapacağız. Bildiğiniz üzerine Facebook tarafından sunulan Facebook Lite uygulaması en çok kullanılan uygulamalar biridir. Bu kadar çok kullanılmasının en temel sebebi, hızlı çalışması ve bizlerin internet paketlerinin bir numaralı dostu olmasıdır. Ayrıca sadece internet paketlerimizin dostu olmayan Facebook Lite uygulaması telefonlarımızın da bir numaralı dostudur. Hatırlıyor musunuz bilmiyorum bir zamanlar herkes tarafından sevilerek kullanılan, 0.facebook.com sistemi oldukça çok tercih edilmekteydi. Daha yeni yeni dokunmatik telefonların popüler olduğu zamanlarda tuşlu telefonlarımız ile 0.facebook.com adresine giderek Facebook’u bedavaya kullanabiliyorduk. Her ne kadar yavaş olsa da yine de kullanmaktan asla vazgeçmediğimiz 0.facebook.com seçeneği kapandığı vakit bir çok kişi isyanlar ettiğini de gayet çok iyi biliyorum. Gerçekten hayatımızda farklı bir nokta da yer alan 0.facebook.com‘un gelişmiş bir versiyonu olarak adlandırabileceğimiz Facebook Lite uygulaması tıpkı o zamanların Facebook’u kadar sade. Sadeliğinden dolayı hızlı çalışan ve herhangi bir kasma yapmayan telefonlarımızın bir numaralı dostu olan Facebook Lite uygulamasında son zamanlarda bilindiği gibi bir çok operatör bedava olarak sunmaktaydı. Geçtiğimiz günlere kadar Vodafone kullanıcılar Facebook Lite uygulamasını ücretsiz olarak kullanmaktaydı. Lakin geçtiğimiz günlerde sona eren Facebook Lite bedavalığı ilerleyen günlerde Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için geçerli olacaktır. Facebook 2016 senesinde başlatmış olduğu Bedava Facebook Lite kampanyası sayesinde bir çok kişinin Facebook’tan daha çok faydalanabilecek. Sizlerde Facebook Lite kullanarak bedava Facebook kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook Lite uygulamasını telefonlarınıza hızlı bir şekilde indirebilmek için hemen Google Play adresine giderek Facebook Lite uygulamasını telefonlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Sizlerde eğer Facebook kullanırken şarjınızın çabuk bitmesinden şikayetçiyseniz bu uygulama tam sizin için yapılmış olsa gerek.

Bedava Facebook Nasıl Kullanılır?

Bedava Facebook Fırsatları

Günümüzde özellikle gençler sosyal iletişime oldukça büyük önem vermektedirler. Bu nedenle sosyal medya hesaplarına zaman ve mekân kısıtlaması olmaksızın erişmek istemektedirler. Bu noktada gençlerin en büyük yardımcıları şüphesiz ki akıllı telefonlar ve internet paketleridir. Ancak normal internet paket fiyatlarının yüksekliği gençleri facebook bedava internet paketi arayışlarına yöneltmiştir. Ülkemizdeki her operatör; gençler için kulüp üyelikleri gerçekleştirmektedir. 7-25 yaş arası internet kullanıcılarına hitap eden bu kulüplerde facebook bedava internet paketi seçenekleri de sunulmaktadır. Ayrıca her operatör her şey dâhil paketlere ek olarak hediye sosyal medya paketleri tanımlamaktadırlar.

Gençlerin bu alandaki en büyük sorunu ise liraları veya paketleri bittiklerinde internet erişimlerinin kesilmesidir. Bu durum gençlerin sosyal ağlarla iletişimlerini kesmektedir. Ülkemizdeki GSM operatörleri belirli kriterler doğrultusunda facebook bedava internet paketi seçeneklerini sunmaktadırlar. Bu fırsatlardan yararlanmak için kullandığınız GSM operatörünün internet sitesine girerek sosyal medya paketlerini incelemektir. Bedava sosyal medya paketleri şeklinde internet üzerindeki arama motorlarında gerçekleştireceğiniz arama kendinize en uygun sosyal medya paketini seçmenize imkân sunmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan