Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme
Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Günümüz en sık fotoğraf ve video paylaşım adreslerinden biri hiç şüphesiz İnstagramdır. Bu uygulama IOS, Windows Phone ve Android işletimine sahip birçok cihazlar için kullanılabilirdir ve aynı zamanda web sürümü de bulunmaktadır. Fakat web sitesi üzerinden video ya da fotoğraf yükleme işlemi gerçekleştirilememektedir. Eğer bilgisayarınızda yer alan fotoğraflar ve videoları telefonunuza aktarmadan hemen instagram hesabınıza yüklemek isterseniz yapmanız gereken ilk adım Gramblr adlı programı bilgisayarınıza kurmaktır. Bu program son derece kolay olan bir ara yüze sahiptir ve sayesinde bilgisayardan instagram’a fotoğraf yükleme işlemi mümkündür.

Gramblr programı yüklenip kurma işlemi tamamlandıktan sonra da Gramblr ile instagram adresinizi eşleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise bilgisayardan instagram üzerinde paylaşım yapmak istediğiniz fotoğrafları uygulamada gösterilmiş olan alana sürükleyerek bırakıp fotoğrafı uygulamaya yükleyiniz. Gramblr uygulaması ile instagramda paylaşım yapmak istediğiniz fotoğrafa dilediğiniz filtre seçenekleri ile hareket katabilirsiniz. Bu uygulama kırpma işlemini gerçekleştirmediğinden kendiniz yapmalısınız. Ayrıca başka bir zaman seçeneği ile de daha ileri zamanlarda paylaşabilirsiniz. Bu uygulamanın bir benzeri de BlueStacks kurulumudur.

Gramblr Nedir? Ne İşe Yarar?

Gramblr programı bizlerin bilgisayarlarından Instagram uygulamasını kullanmamıza yardımcı olan programdır. Gramblr programı hem Windows işletim sistemini desteklemekte hem de MAC OS  işletim sistemini desteklemektedir. Gramblr programı ile sizlerde bilgisayarınızdan Instagram’a çok rahat bir şekilde fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz, bilgisayarınızdaki fotoğrafları Instagram’a bu şekilde aktarabilir ve Instagram’da kullanmaya devam edebilirsiniz. Gramblr programı tamamen ücretsiz olup, bilgisayarda Instagram kullanmak isteyenler için birebirdir.

Gramblr Özellikleri

  • Bilgisayarınızda yer alan bir fotoğrafı Gramblr programı sayesinde kendiniz paylaşabilirsiniz.
  • Dilerseniz fotoğrafınızın boyutu büyütebilir dilerseniz fotoğrafınızın boyutunu küçültebilirsiniz.
  • Gramblr programı sayesinde bir resmi kırpabilirsiniz.
  • Gramblr ile fotoğraflarınıza efektler ekleyebilirsiniz.

Gramblr programını indirebilmek için http://gramblr.com adresine giderek buradan bu programı çok rahatlıkla indirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan