BİP 250 Mesaj Gönder 2GB Hediye İnternet Kazan

BİP 250 Mesaj Gönder 2GB Hediye İnternet Kazan
BİP 250 Mesaj Gönder 2GB Hediye İnternet Kazan

16 Aralık 2017 tarihinde başlamış olan kampanyalardan olan Turkcell Bip Messenger 250 mesaj gönder kampanyasıyla hediyeler kazanın. Toplamda sadece yurt içinde geçerli olan Turkcell Bip Messenger 2GB bedava internet paketi kazanarak sizlerde 1 hafta boyunca bedava internete girebilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanabilmek adına sizlerde Bip Messenger uygulamasına girerek arkadaşlarınızla konuşup hediyeler kazanabilirsiniz. Sadece Turkcell hattına sahip olan abonelerin faydalanabileceği Turkcell Bip Messenger mesaj gönder internet kazan kampanyasında birçok alternatif yol mevcuttur. Daha önceden 5 gün boyunca Bip Messenger uygulaması üzerinden 10 mesaj atan her Turkcell abonesi haftalık 1GB bedava internet internet kazanırken şimdi BİP yıldızı olan aboneler haftalık 2GB hediye internet kazanmaktadır. Şayet sizlerde bu iki paketi yaptıysanız ve halen bedava internet istiyorsanız Turkcell bedava internet adlı yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Bugün yeni gelen kampanyalardan olan Turkcell Bip yıldızları 30 gün boyunca Bip Messenger üzerinden gönderecekleri mesaj sayısı 250’ye ulaştığı takdirde 2GB haftalık internet kazanmaktadır.

Turkcell BİP Yıldızı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Öncelik olarak BİP Yıldızı nedir bunun hakkında biraz bilgi vermek isterim. BİP Yıldızı sistem tarafından en fazla Bip Messenger uygulamasını kullanarak Turkcell aboneleridir. Yani sizler 30 gün içerisinde Bip Messenger uygulamasını kullanarak 250 üzeri mesaj gönderirseniz sistem tarafından BİP Yıldızı seçilirsiniz. Toplam mesaj gönderilme sayısına ve gerçekten Bip Messenger kullanıcısıysa Turkcell’in sistemi tarafından hediye 2GB internet paketi tanımlanmaktadır.

Turkcell BİP Yıldızı bedava internet paketini yapabilmek için, Bip Messenger uygulamasını telefonlarınıza tekrardan indirmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken mobil cihazlarınızdan Bip Messenger uygulamasına girip BİP Yıldızı olmak yeterlidir. Yani Bip Messenger uygulamasından 250 üzeri mesaj gönderdiğinizde sizlerde BİP Yıldızı olabilirsiniz. BİP Yıldızı olduğunuz takdirde sistem tarafından otomatik olarak hediye internet tanımlanır.

Bip Messenger 250 Mesaj Gönderdim İnternet Gelmedi Ne Yapmalıyım?

BİP yıldızı olmak her yiğidin harcı değildir, sistem tarafından analiz edilerek BİP yıldızı seçilmektedir. Turkcell Bip Messenger haftalık 2gb bedava internet paketi kazanmak için başkalarına sürekli boş mesajlar atarsanız bu durum sizin için eksi puandır. BİP yıldızı olup olmadığınızı kimse bilemez, aktif bir şekilde Bip Messenger kullanıyorsanız ve Bip Messenger uygulamasında gerçekten sohbet ediyor ve arkadaşlarınızla iletişim halindeyseniz BİP yıldızı olabilirsiniz.

Turkcell 250 mesaj 2GB bedava internet kazan kampanyasında biraz katı kurallar olabilir, lakin her dakika bu kampanyadan birçok Turkcell abonesi faydalanabilmektedir. Sizlerde arkadaşlarınızla Bip Messenger uygulaması üzerinden mesajlar göndererek hediye internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 23 Aralık 2017 - 13:45

Ayrı ayrı 250 msj mi

  Göksu Polat - 1 Mart 2018 - 01:25

  Merhaba efendim, evet buna dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Farklı farklı mesajlar göndererek normal bir Bip Messenger uygulama kullanıcısı olduğunuzu belli etmeniz gerekmektedir.

Anonim - 22 Aralık 2017 - 18:29

peki diyelim biş mesaj attik turkcell nerden bilecek mesaj içerigimiz gizli deilmi ?

  Göksu Polat - 1 Mart 2018 - 01:24

  Merhabalar efendim, mesajlarınız gizlidir. Bu işlemler robotlar tarafından mesaj uzunluğu – daha önceden aynı mesajlar tekrarlanmış mı bunlar kontrol edilmektedir.

hilal - 22 Aralık 2017 - 01:17

ben boş mesaj attım ama hala sansım varmı ?

  Göksu Polat - 1 Mart 2018 - 01:23

  Merhaba Hilal, Bip Messenger uygulamasında şöyle bir kural mevcut. Göndermiş olduğunuz mesajlar gerçekliği ifade etmek zorunda, mesela sizler sürekli olarak boş mesajlar gönderirseniz bu kampanyadan faydalanmanız imkansızdır. Lakin bir başka kişiyle sürekli konuşuyor ve sürekli olarak farklı kelimeler kullanarak mesajlaşıyorsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.