Bip Messenger Para Nasıl Gönderilir?

Bip Messenger Para Nasıl Gönderilir?
Bip Messenger Para Nasıl Gönderilir?

Gelişen teknolojileri en iyi şekilde kullanma adına birçok konuyu çok kısa bir sürede halletme istediği gün geçtikçe artmaktadır. Zaman alacak birçok işlemi oturduğunuz yerde yapmak bu açıdan bakıldığında ön plana çıkıyor. Yaşam standartlarının yükselmesi açısından hazırlanan birçok kolaylıklar sayesinde yaşamın daha kaliteli yaşanmasına katkı sunmaktadır. Böylelikle zaman kavramına dair birçok gelişmeyi insanlar kendilerine has hale getirebilirler. Bankada ki işlemleri bankaya gitmeden kısa sürede yapmak ya da ihtiyaçları sipariş etmek için birçok uygulama kullanılmaktadır.

Bu uygulamalardan birisi de Bip messenger dir. Görüntülü görüşmeler, kolay ulaşım ve aktif kullanım sunan bu uygulamada yapılan yeni güncelleme ile para transferi işlemi yapılmaya başlandı. Ayrıca gelişen Bip Messenger uygulamasından Turkcell bedava internet paketi de kazanabilirsiniz.

Bip uygulamasına eklenen özellikle İBAN ve hesap numarası yazmadan mesaj yazma şeklide para aktarımı yapılabilmektedir. Bu özellik ile bip messenger para gönderme işlemi hem kısa sürede gerçekleşmektedir hem de güvenlidir. Eklenen bu özellikle bip messenger para transferi telefon numarası kullanılarak yapılmaktadır. Uygulama para gönderme işlemi yapmak için şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan bir tanesi Turkcell ödeme servisi Paycell kart tanımlamasının yapılması gerekir. Bu şekilde yapılan para gönderimi ve para alımında paralar Paycell hesabında ki hareketlere yansımaktadır.

Hesapta biriken parayı nakit olarak çekmek mümkün değildir. Fakat biriken parayı online alışveriş sırasında kullanım imkanı sunmaktadır. Rahatlık sunması açısından kısa zamanda yaygınlaşacağı düşünülmektedir.

Bip Uygulaması İle Para Transferi Nasıl Yapılır?

Bip Messenger uygulaması kullanılarak para gönderme işlemi için uygulamada yer alan mesaj ekranında TL ikonu bulunmaktadır. TL ikonuna tıkladıktan sonra kredi kartı ya Paycell kartı tanımlaması yapılarak kart seçimi yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında göndermek istenilen para belirlendikten sonra transfer işlemi gerçekleştirilir. Bip messenger para nasıl gönderilir sorunun en net cevabı olmaktadır. Kolay transfer özelliği ile işlemler hem kolay hem de çok kısa sürede gerçekleşmektedir.

Bip messenger para aktarma işleminde güvenlik ile alakalı tüm problemler ortadan kaldırıldığı için işlemlerle alakalı güvenlik sorunu bulunmamaktadır. Paycell kartı olmayanlar için para transferleri ile ilgili olarak bilgilendirme kısmının alt tarafında yer alan sanal kart oluştur seçeneği ile kart oluşturma imkana bulunmaktadır. Sanal kartta bulunan TL’leri kullanmak için Paycell uygulamasının indirilmesi ve kart bilgilerine ulaşılması gerekmektedir. VISA altyapısına sahip olan bütün internet sitelerinden alışveriş yapılabilmektedir. Günlük para transfer limiti en fazla 350 TL olup aylık olarak da 750 TL yi geçmemelidir.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan