BiP Messenger Ücretli Mi?

BiP Messenger Ücretli Mi?
BiP Messenger Ücretli Mi?

İletişim araçlarından biri haline gelen ve son zamanlarda birçok haber kanalının haber ihbar hattı olarak kullanmaya başladı BİP Messenger uygulaması bütün hızıyla büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda bu kadar çok kullanıma rağmen herkesin göz bebeği haline gelen BiP Messenger uygulamasında merak edilen bir konu olan BİP Messenger ücretli mi sorusunun cevabını açıklayacağım. Google Play marketinde toplamda 10 milyondan fazla indirilmeye sahip olan BİP Messenger uygulaması ücretsizdir. İnternet paketiniz ile her hattan kolaylıkla kullanılan BİP Messenger uygulamasına katılmak için telefon numaranızı kullanmanız yeterli olacaktır, telefon numaranız ile Bip Messenger uygulamasına kayıt olabilirsiniz. Bunun haricinde tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi Bip Messenger ile görüntülü konuşma, sesli görüşme de yapabilirsiniz. BİP Messenger uygulaması kimi zaman birçok Turkcell abonesine ücretsiz olmaktadır, hatta Bip Messenger uygulamasını kullanan her Turkcell abonesi 1 ay boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketinden de faydalanabilir.

Hattım Vodafone – Türk Telekom Bip Messenger Kullanabilir Miyim?

Tabi ki, Bip Messenger uygulamasını kullanmak için illaki hattınızın Turkcell olmasına gerek yok. BİP Messenger uygulamasıyla sizlerde Bip Messenger uygulamasını kullanan arkadaşlarınızla görüntülü konuşma, sesli konuşma yapabilirsiniz. Ücretlendirme seçeneği ise TL ile değil sadece mevcut internet paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Şayet herhangi bir WiFiye bağlıysanız mevcut Wifiden işlem görür.

Bip Messenger Kayıt Olurken Ücret Alır Mı?

Turkcell Bip Messenger uygulamasına kayıt olurken herhangi bir ücret ödemezsiniz. BİP Messenger uygulamasına katılabilmek için uygulamayı, uygulama marketlerinden indirip telefon numaranız ile kayıt olmanız yeterlidir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

hakkı güven - 23 Mart 2020 - 17:48

bip indirmesi paralımı arkaaşlar

Anonim - 12 Nisan 2018 - 01:57

Telefon yönlendirmelerinde bip üzerinden yönlendirme yapılır mı

    Yusuf B. - 13 Nisan 2018 - 12:30

    Merhaba efendim, bu konu hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Tam olarak yapmak istediğiniz işlem nedir?

Anonim - 11 Mart 2018 - 09:06

Bip ucretlimi

    Yusuf B. - 11 Mart 2018 - 17:37

    Merhaba efendim, Bip Messenger uygulaması tamamen ücretsizdir. Bip Messenger uygulaması tıpkı WhatsApp uygulaması gibi tamamen ücretsiz olup whatsapptan daha fazla özelliğe sahip olan bir uygulamadır bu uygulamayı mobil cihazınıza yüklemek istiyorsanız uygulama marketlerini ziyaret edebilirsiniz.

Cengizhan - 5 Aralık 2017 - 22:02

Bipten bipspor vb. kanallar ve ayrıca cimri.com gibi servisler ücretli mi? Onları kullanırken ücretlendirme uyarısı veriyor. Bir kez tamam dedim ve faturama katma değerli servis olarak 0.5 TL geldi. Bundan dolayı mı yansıdı anlayamadım. Bipteki bu servisler güzel kullanmak istiyorum fakat kullanırsam faturama ücret yansır mı?