BiP Messenger Ücretsiz İnternet Kampanyası

BiP Messenger Ücretsiz İnternet Kampanyası
BiP Messenger Ücretsiz İnternet Kampanyası

Ülkemizde iletişim uygulamalarından biri olan BİP Messenger uygulaması şuan en fazla indirilen uygulamalar arasında yerini almaktadır. BİP Messenger uygulamasıyla sizlerde rehberinize ekli olan arkadaşlarınızla iletişime geçebilir ve onlara dilerseniz video veya dilerseniz de resim gönderebilirsiniz. Diğer uygulamalara nazaran daha farklı bir tasarıma sahip olan BİP Messenger uygulamasında bugün sizlere ücretsiz internet nasıl yapılır konusunda çok detaylı açıklama yapacağım. Hemen hemen her hafta farklı kampanyalara yer veren Turkcell operatörünün geliştirdiği Bip Messenger uygulamasını sizlerde mobil cihazlarınıza yükleyerek ücretsiz internet kazanın. Birçok abonenin ücretsiz olarak faydalanabileceği ve sadece mobil cihazlarına indirecekleri Bip Messenger uygulamasıyla rahatlıkla yapabilirler. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olmakta olan Turkcell Bip Messenger ücretsiz internet paketi sayesinde mobil cihazlarınızdan 30 gün boyunca Bip Messenger uygulaması sayesinde bedava internete giriş yapabileceksiniz. Bip Messenger uygulamasından ücretsiz internet kazanmanın birçok yolu vardır sizlerde bu yöntemleri deneyerek szierde bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Peki o halde, Turkcell Bip Messenger bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Kampanyaları

Bip Messenger ücretsiz internet paketlerinden yararlanmak için ilk etapta Turkcell Bip Messenger uygulamasını indiriniz ve ardından bu uygulamaya telefon numaranız ile kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra hattınıza 30 gün boyunca geçerli olan 1GB hediye internet paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Bu paketi ben zaten yaptım diyorsanız da bir diğer paket olan BiP Kullan Kazan Kampanyasından da sizlerde yararlanabilirsiniz. BiP Kullan Kazan kampanyasını yapabilmek için sizlerde Bip Messenger uygulamasına giriş yapınız ve ardından arkadaşlarınızın bulunduğu bir grup kurunuz. Grubu kurduktan sonra arkadaşlarınızla grupta mesajlaşmaya başlayınız ve bu durumu 5 gün boyunca tekrarlarsanız ve her gün BiP’ten 5 gün boyunca her gün 10 mesaj atarak Turkcellden ücretsiz 1GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanyanın bazı şartları vardır, bu kampanyadan faydalanmak için 5 gün boyunca üst üste arkadaşlarınıza Bip Messenger grup üzerinden iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan sadece her abone ücretsiz olarak faydalanabilmektedir ve her Turkcell abonesi kampanyadan 31 gün içinde yalnızca 1 kez hediye kazanma hakkına sahip olacaktır. Turkcell Bip Kullan kampanyasını sadece aylık 2.5 Milyon abone faydalanabilmekdir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan