Cumhurbaşkanımızın Hediyesi Bedava internet Paketi

Cumhurbaşkanımızın Hediyesi Bedava internet Paketi
Cumhurbaşkanımızın Hediyesi Bedava internet Paketi

Ülkemizde her seçim öncesi ve sonrasında WhatsApp üzerinden birçok kişiye cumhurbaşkanı hediye internet adı altında mesajlar gelmektedir. Bu mesajlar kimileri tarafından otomatik olarak gönderilirken kimi tarafından bilerek gönderilmektedir. 2017 yılından beri sürekli olarak herkese gelen, “cumhurbaşkanımızın hediyesi 5GB bedava internet paketi ve 5000 dakika konuşma paketi” mesajının herhangi bir geçerliliği yoktur. Bu mesaj troll olup yani kandırılmaya yöneliktir. Sizlere de WhatsApp üzerinden cumhurbaşkanı hediye internet şeklinde herhangi bir mesaj gelir ise bu tür mesajlara inanmamanız gerekmektedir. Mobil cihazlarımızdan internete erişebilmek için mobil internet paketlerine ihtiyacımız vardır ve sizlerin de mobil internet paketi ihtiyacınız var ise Turkcell bedava internet adlı başlıklı yazımıza göz atabilir ve bu yazıda birçok paketleri deneyerek hediye internet alabilirsiniz. Hattınız Turkcell değil ise ve diğer operatörlerden herhangi birini kullanıyorsanız Vodafone bedava internet paketleri yazısına veya Türk Telekom bedava internet paketi yazısına giderek burada daha önceden yapmadığınız hediye internet paketlerini deneyebilirsiniz.

Erdoğan’ın Hediyesi Mesajı Nedir?

Bu tür mesajlar WhatsApp üzerinden geliyor ise tamamen kandırma ve dalga geçmek içindir. Bu tür mesajlara inanmak yerine mevcut operatörlerin sunduğu hediye internet paketlerini kullanabilirsiniz. WhatsApp üzerinden gelen “Erdoğanın hediyesi. 1 ay boyunca geçerli. 20 kişiye gönder, 1000 dakika 1000 SMS 5 GB internet kazan. Ben inanmadım denedim ve oldu.” Şeklindeki mesajlara inanmayın ve boş yere karşı tarafa cevap vererek o kişinin sizi kandırmasına müsaade etmeyin.

Bu tür kişilere WhatsApp emojisi olan gülücüğü göndermeniz durumunda veya “aynen” gibisinden bir cevap vermeniz durumunda kişi zaten foyası ortaya çıktığı için sizlere gülecektir veya cevap vermeyecektir. Erdoğan’ın hediyesi yerine operatörler tarafından sunulan paketleri deneyebilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Paketleri Nelerdir?

Turkcell operatöründe şuan için birçok hediye internet paketi bulunurken bu hediye internet paketlerini denemeniz durumunda sizi aylarca idare edecek kadar bedava internet paketlerini kullanabilirsiniz. Turkcell kullanıcıları aşağıdaki paketleri deneyerek hediye internet paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Cumhurbaşkanımızın hediyesi mesajlarına lütfen rağbet etmeyip operatörler tarafından sunulan hediye paketleri deneyebilirsiniz.

 • Turkcell Hesabım uygulamasını kullanıyorsanız bu uygulamaya giriş yapınız ve ardından giriş yaptıktan sonra ana ekranda yer alan Emocan tasarımlı Salla Kazan kampanyasına katılın. Kampanyaya katıldıktan sonra telefonunuzu bir iki kere salladıktan sonra ekrana birçok hediye paket gelecektir. Gelecek olan paketler arasında bedava internet paketi, bedava konuşma paketleri de yer almaktadır. Bununla beraber Turkcell’in diğer sunduğu paketlerden herhangi biri de hattınıza tanımlanabilir.
 • Turkcell Yaani uygulamasını kullanmanız durumunda bu uygulama üzerinden bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Daha önceden Turkcell Yaani uygulamasını indirmediyseniz mobil cihazlarınıza bu uygulamayı yükleyerek bedava internet paketini kazanabilirsiniz.
 • Turkcell Dergilik uygulamasını indirip ardından bu uygulamaya aboneliğinizi başlatıp birkaç tane dergiyi ücretsiz olarak takip ederek hediye internet paketiniz kısa sürede hattınıza tanımlanacaktır.
 • Haftalık 500MB bedava internet paketi için Turkcell Gollercepte Uygulamasını deneyebilirsiniz. Gollercepte uygulamasını Google Play üzerinden telefonunuza indirip giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra daha önceden denemediyseniz hattınıza hediye internet paketi tanımlanacaktır.
 • Turkcell GNC kampanyası ile de Çatlat Kazan kampanyasından şimdi faydalanarak tıpkı Turkcell Salla Kazan kampanyası gibi birçok paketi hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Turkcell GNC uygulamasını indirip uygulamaya giriş yaptıktan sonra Çatlat Kazan kampanyasına katılabilirsiniz.
 • Bip Messenger uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra Servisler bölümünden Sürpriz Nokta kampanyasına katılarak buradaki talimatlara uyarak bedava internet paketi kazanın. Aynı zamanda Bip Messenger uygulamasından arkadaşlarınızı Bip Messenger uygulamasına davet ederek bedava internet paketlerinizi şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cumhurbaşkanımızın Hediyesi Kampanyası Nedir?

Eminim bu yazıyı okuyorsanız sizlerde “Cumhurbaskanimizin hediyesi 1 ay boyunca gecerli bu mesaji 20 kisiye yolla 5GB 5000 dk kazan gercekten oluyo yap ben inanmadim ama oldu ve 20 dk bekle  (banada geldi)” şeklinde bir mesaj almışsınız. Bu mesajın herhangi bir geçerliliği yoktur bu tür mesajlara inanmamanız gerekmektedir.

Üst kısımda Turkcell bedava internet hakkında bilgi paylaştık şimdi ise Vodafone bedava internet paketi ve diğer operatör olan Türk Telekom için bedava internet paketlerinden bahsedelim.

Vodafone hediye internet paketleri

 • Vodafone operatöründe TL yükledikçe bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 1 gün boyunca 2GB bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız sizlerde Perşembe günleri hattınıza 20TL yüklemeniz durumunda otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanacaktır.
 • Vodafone ücretsiz paketlerini denemek istiyorsanız Vodafone internet avcıları kampanyasına göz atabilirsiniz.
 • Şayet sizlerde Vodafone Akıl Küpü tarifesini kullanıyorsanız yılda 3 kere alabileceğiniz 500MB bedava internet paketi bulunmaktadır. Bu paketi hemen denemek için YEDEK MB yazıp 3636’a göndermeniz gerekmektedir.
 • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirerek bu uygulamadan 1GB ile 500MB arasında değişen paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var kampanyasından faydalanarak birçok bedava internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketleri

Cumhurbaşkanımızın hediyesi şeklinde gelen mesajlar sizleri kandırma amaçlıdır bunun için operatörler tarafından sunulan paketleri ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

 • Diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom operatöründe TL yükleyerek bedava internet kazanabiliyorsunuz bunun için Türk Telekom mobil uygulamasından ilk defa TL yükleme işlemlerinizde 1 aylık 4GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Lakin yükleyeceğiniz miktar 35TL veya üzeri olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom’da geçerli olan Türk Telekom Dönüştür Kazan kampanyasına katılarak mevcut SMS haklarınızı dönüştürerek bedava internet paketine çevirebiliyorsunuz.
 • Türk Telekom kullanıcıları herkes sosyal medyayı ücretsiz olarak kullanabilsin diye sosyal hediye internet paketi düzenlemiş durumda. Sizlerde SOSYAL PAKET yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza Facebook – Twitter ve WhatsApp için kullanabileceğiniz internet paketi tanımlanacaktır. Lakin bu paketi yapabilmek için her ay 25TL yüklemeniz gerekmektedir.
 • Bununla beraber MOR HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek hattınıza ek olarak bedava internet paketi tanımlayabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Gülser Çakır - 23 Haziran 2019 - 03:07

Cumhurbaşkınımızın yönetimini beğeniyorum

Mücahit - 22 Haziran 2019 - 23:06

Çok güzel bir şey