Emojum Uygulaması Nedir?

Emojum Uygulaması Nedir?
Emojum Uygulaması Nedir?

Geçtiğimiz aylarda gördüğümüz uygulamalardan biri olmakta olan Emojum uygulaması son zamanlarda en fazla indirilmeye sahip olan uygulamalardan biridir. Emojum uygulaması mobil mesajlarımızda kendimizi karşımızdaki kişiye daha iyi ifade etmek için geliştirilmiş, içerisinde doğudan batıya bütün ülkemizdeki emojileri barındıran bir mobil platform uygulamasıdır. İçerisinde bulunan emojiler ile her yaştan kullanıcıyı kendine hayran eden Emojum, gelecek yıllarda çok popüler bir uygulama olacağa da benziyor. Emojum uygulamasında bulunan emojiler kullanıcıların durumuna adeta tercüman oluyor. Kullandığımız mobil cihazlarda sizlerinde bildiğiniz gibi yabancı kişilerin yaptığı emojileri kullanıyoruz. Ve bu emojiler bizlere tam olarak istediğimiz şeyi vermiyor. Ama Emojum adlı yeni uygulama adeta bizlerin kendimizi daha iyi ifade etmemiz için yapılmış. Günlük hayatta hepimizin kullandığı emojiler artık sizlerin de bildiğiniz gibi hayatımızın bir parçası oldu. Bunun yanı sıra uygulamada bulunan emojiler tüm Türkiye’deki tarihi eserler, bir insanın günlük yaşantısında yapacağı şeylere kadar kapsıyor.

İçerisinde ülkemizin tarihi eserleri, ülkemizin geleneksel yemekleri, sadece ülkemizde bulabileceğiniz hayvanlar ve daha birçok emoji mevcut. Peki, siz Emojum uygulamasını hala neden kullanmayıp yabancıların yaptığı emojileri kullanıyorsunuz? Ülkemizin bir ucundan diğer ucuna kadar her şeyi kapsayan bu emojileri sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyoruz. Üstelik Emojum’u kullanmamız için mesajlaşma platformumuzu değiştirmemiz gerekmiyor.

Gerek Whapsapp gerekse Messenger’a da eklenebilen Emojum bizleri gelecek günlerde daha çok neşelendireceğe benziyor. En çok kullanılan sosyal medya platformlarında dahil bulunabilen Emojum, gelecek günlerde hepimizin karşısına çıkacak. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise bedava olması. Şimdilik sadece App Store’da bulunan Emojum uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Emojum’un bir diğer süper özelliği ise duygularınıza tercüman olacak emoji bulamadığınız zaman sözün bittiği yer emojisi de Emojumda. Sözün bittiği yere tıklıyoruz ve kendi emojimizi kendi parmaklarımızla kendimiz çiziyoruz. En güzel özelliklerden bir tanesi de bu. Yada birden çok emojiyi bir araya getirerek kendi özel emojimizi oluşturuyoruz.

Sizler de kendi emojinizi oluşturarak arkadaşlarınızı şaşırtmak istemez misiniz? Ayrıca Emojumda olmayan bir emoji mi gördünüz? Veya olmasını çok istediğiniz bir emoji mi var? Hiç dert etmeyin. İstediğiniz emojiyi hemen Emojum’a bildiriyoruz ve kısa bir sürede istediğimiz emoji Emojum’a ekleniyor. Siz hala Emojum’u indirmediniz mi?

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan