Facebook Beğenilen Sayfalara Nasıl Bakarım?

Facebook Beğenilen Sayfalara Nasıl Bakarım?
Facebook Beğenilen Sayfalara Nasıl Bakarım?

Dünyanın en yaygın kullanıcı ağına sahip olan sosyal medya organı facebook ‘tur. Yaklaşık olarak Türkiye’de 45 milyon dünyada ise 1 milyara yakın facebook hesabı bulunmaktadır. Facebook sayesinde kişiler şehirlerarası veya ülkeler arası ücretsiz ve hızlı bir şekilde mesajlaşabiliyor hatta gelen son özelliklerle birlikte görüntülü görülebiliyor. Facebook’a kişiler arkadaş ekler ve bunun yanı sıra belli başlı hoşuna giden sayfaları takip eder ve devamlı takip edebilmek o sayfadan haberler alabilmek için o sayfayı beğenir. İşte bu aşamada facebook beğendiğim sayfalar nerede diye bir soru ortaya çıkmaktadır. Çoğu kişi beğendiği sayfaları daha sonra bulamama gibi bir problem yaşamaktadır.

Öncelikle facebook beğendiğim sayfalar nerede sorusunun cevabı için profilde hakkımda yazan yere tıklanır, ardından aşağıya doğru gelinir orada doğum tarihi ve kişisel bilgiler bulunmakta bu bilgilerin hemen altında beğenilen sayfalar yazan bir bölüm ve beğenilen sayfalardan bir kaç tanesinin ismi ile profil resmi görünür. Profil resmi görülen kısmın hemen sağ üst köşesinde yer alan ok işaretine tıkladıktan sonra bütün beğenilen sayfalar belirir ve istenilen Sayfa oradan beğenmekten vazgeçilir veya yeni bir sayfa beğenmeye devam edilebilir.

Facebook’ta Beğendiğim Sayfalara Nereden Ulaşabilirim?

Facebook üzerinden beğenmiş olduğunuz sayfaları merak ediyorsanız bunun için alt kısımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. Facebook profilinize tıklayınız.
  2. Profilinizde yer alan hakkımda yazısına tıklayınız.
  3. Aşağıdaki kişisel bilgilerinizin altında beğendiğiniz sayfalar yer alacaktır.

Bir diğer alternatif çözüm ise beğendiğiniz sayfalara ulaşmak istiyorsanız https://www.facebook.com/pages/?category=liked adresine giderek buradan direk olarak hesaplarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan