Facebook Diğer Kutusuna Nasıl Bakılır?

Facebook Diğer Kutusuna Nasıl Bakılır?
Facebook Diğer Kutusuna Nasıl Bakılır?

İlk zamanlarda sohbet sitesi olarak karşımıza çıkan Facebook şuan için eskisine nazaran bir oyun sitesi haline gelmiş durumda. Lakin yine de bir kişi ile iletişime geçmek için eskisi kadar çok kullanmasak da Facebook’a kimi zaman ihtiyaç duyuyoruz. Facebook hesabınıza uzun zamandır giriş yapmadığınızda veyahut tanımadığınız kişiler sizlere mesaj gönderdiğinde mesajlar genellikle Facebook diğer kutusuna düşmektedir. Bugün ise merak edilen konulardan olan telefondan Facebook diğer kutusuna nasıl bakılır ve Facebook Messenger’da diğer kutusuna nasıl bakılır sorularının cevaplarına değineceğim. Böylelikle sizlere gelmeyen mesajları diğer kutusuna bakarak görebilecek ve sizinle iletişime geçmek isteyenler ile kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Facebook Diğer Kutusu Nerede?

Facebook diğer kutusuna bilgisayardan, telefonunuzdan veyahut Facebook Messenger uygulamasından rahatlıkla erişebilirsiniz. Facebook diğer kutusuna bakmak için, bilgisayarınızdan Facebook Mesajlar bölümüne gidiniz. Daha sonrasında sol üst köşede yer alan “Çark” işaretine dokununuz. Buradan Arşivlenen mesajlara, Bağlantı istekleri kısmından Facebook diğer kutusuna erişim sağlayabilirsiniz. Gelişen Facebook dünyasında Diğer kutusu artık Bağlantı istekleri olarak adlandırılmaktadır.

Facebook Diğer Kutusu Nerede?

Facebook diğer kutusuna bakmak için, facebook.com adresi üzerinden giriş yapıp Mesajlar bölümüne gidiniz, ardından sol tarafdaki seçeneklere dokunarak diğer kutusuna erişebilirsiniz.

Facebook Messenger’da Diğer Kutusuna Nasıl Bakılır?

Gelelim Facebook’un yardımcı uygulaması olan Facebook Messenger’da diğer kutusuna bakma yöntemine, bunun için tek yapmanız gereken Facebook Messenger uygulamasına giriş yapıp İstek kutusuna göz atmanız yeterli olacaktır. Facebook Messenger uygulamasını indirmek için App Store & Google Play gibi güvenilir uygulama indirme sitelerini kullanabilirsiniz.

Facebook Messenger'da Diğer Kutusuna Nasıl Bakılır?

Facebook Messenger uygulamasına giriş yapınız, üst kısımda işaretlediğimiz Mesaj istekleri bölümüne göz atınız. Buradan Facebook diğer kutusuna kolaylıkla erişebilirsiniz.

Telefondan Facebook Diğer Kutusuna Nasıl Bakılır?

Facebook artık eskisine nazaran mobil cihazlarda kullanılmaya daha fazla kullanılmaya başlandı, bunun için telefonda Facebook diğer kutusuna bakmak için ilk etapta tarayıcı üzerinden Facebook hesabınıza giriş yapınız. Lakin burada dikkat etmeniz gereken bir önemli husus bulunmaktadır, Facebook Messenger otomatik yönlendirmesine takılmamak için sizlerde https://mbasic.facebook.com/ üzerinden giriş yapmaya özen gösteriniz. Bu adresten giriş yapınız ve üst kısımdaki mesajlar bölümüne dokununuz.

Telefonda Facebook Diğer Kutusu Nerede?

Mesajlar bölümüne dokunduktan sonra karşınıza Facebook üzerinden yapmış olduğunuz son konuşmalar çıkacaktır, bu sayfanın en sonuna giderek Facebook diğer kutusu nerede sorusunun cevabını kolaylıkla bulmuş olursunuz. Ayrıca mbasic.facebook.com adresi hem bilgisayarda hem telefonda otomatik olarak çalışabilmektedir. Dilerseniz mbasic.facebook.com adresini bilgisayarınızın tarayıcısında da kullanabilirsiniz.Telefonda Facebook Diğer Kutusu Nerede?

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan