Facebook Profil Fotoğrafına 15 Temmuz Nasıl Eklenir?

Facebook Profil Fotoğrafına 15 Temmuz Nasıl Eklenir?
Facebook Profil Fotoğrafına 15 Temmuz Nasıl Eklenir?

Ülkemizde yaşanılan olaylardan biri olan 15 Temmuz darbe olayının neredeyse ilerleyen günlerde yıl dönümü diyebiliriz. 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen askeri darbe ile halkın karşı karşıya gelmesiyle atlatılmış olan bu darbeyi sizlerde anmak ve sosyal medyada destek olmak istiyorsanız Facebook profillerinize 15 Temmuz yazısını ekleyerek kısa sürede bu 15 Temmuz darbe olayına destek olabilirsiniz. Facebook profil fotoğraflarınıza sizlerde  15 Temmuz’da bende nöbetteyim15 Temmuz’u unutturma, 15 Temmuz unutmadık unutmayacağız gibi birçok çerveçeyi Facebook profil fotoğrafına entegre edebilir ve Facebook profilinizi rahatlıkla güncelleyebilirsiniz. Peki, Facebook’ta profil footğrafına 15 temmuz nasıl eklenir?

Facebook’a 15 Temmuz Efekti Nasıl Eklenir?

Sizlerde Facebook profil fotoğraflarınıza Ömer Halisdemir 15 Temmuz, 15 Temmuz’u Unutturma gibisinde bir efekt ekleyerek 15 Temmuz gönüllerine destek olabilirsiniz. Profilinize 15 Temmuz efekti eklemek için ilk olarak https://www.facebook.com/gameface adresine gidiniz buradan bir adet profil resminizi seçiniz ve ardından sol kısımdan hangi efektleri uyarlamak istiyorsanız onları seçiniz.

Facebook'a 15 Temmuz Efekti Nasıl Eklenir?

Nasıl Eklenir? İlk olarak sizlerde Facebook’a giriş yapınız ve ardından https://www.facebook.com/gameface adresine gidiniz. Buradan sol kısımdan hangi efekti seçmek istiyorsanız onu seçiniz ve ardından hangi profil fotoğrafınıza efekti uygulamak istiyorsanız o efekti seçerek işlemi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Ülkemizde yaşanılan bu kötü olayları başkalarında unutmasına müsaade etmeyin ve sizlerde Facebook profil fotoğraflarınıza bu şekilde efektler ekleyerek destekler olabilirsiniz.

15 Temmuz Profil Resmi Nasıl Yapılır?

İsterseniz kalıcı, isterseniz geçici olarak kullanabileceğiniz Facebook 15 Temmuz Profil Resmi özelliğini kullanabilmek için sizlerin de bir adet Facebook hesabınızın olması gerekmektedir. Daha sonrasında https://www.facebook.com/gameface adresine giderek bu adres kısmından Çerçeveler bölümünden 15 Temmuz Anısına ait birçok çerçeveyi profil resminize entegre edebilirsiniz. Bunun haricinde 15 Temmuz’u anlatan diğer fotoğraflara alt kısımdan ulaşabilir ve bu fotoğrafları profil resmi yapabilirsiniz.

15 Temmuz Profil Resmi15 Temmuz Profil Resmi 15 Temmuz Profil Resmi 15 Temmuz Profil Resmi 15 Temmuz Profil Resmi 15 Temmuz Profil Resmi 15 Temmuz Profil Resmi 15 Temmuz Profil Resmi

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan