Facebook’ta Kafa Sallayan Kuş Nasıl Yapılır?

Facebook’ta Kafa Sallayan Kuş Nasıl Yapılır?
Facebook’ta Kafa Sallayan Kuş Nasıl Yapılır?

Facebook, renkli emojileri ve gif uygulamaları ile kullanıcılarına daha eğlenceli bir alan sunmuştur. Kullanıcılar paylaşımlarında ve yazı içeriklerinde bu emojilerden yararlanarak görsel olarak daha renkli kullanımlardan faydalanırlar. Binden fazla emoji desteği ve gif uygulamaları ile artık ifade etmek istediğiniz düşünceleri ve ruh hallerini bunlar ile daha rahat aktarabilirsiniz.

Facebook güncellemeleri ile yeni özelliklere sahip olan emoji destekleri gelmiştir. Telefondan ya da mobil uygulamadan girenler bu içeriklerden rahatlıkla yararlanabilir. Facebook emojileri dışında kişiler kendilerinin belirlediği emoji ve gif içeriklerini paylaşımlara ekleyebilir. Örneğin; kafa sallayan kuş emojisi Facebook üzerinde sıklıkla kullanılan bir ifade haline gelmiştir. Bu emojiyi indirip kullanılanlar arasına yüklediğinizde sizde bu emojiyi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kafa Sallayan Kuş Emojisi Yüklemek

Hareketli emojileri yüklemek için Facebook emoji alanındaki yenilikleri ziyaret etmeniz gerekir. Eklenen içeriklere bakarak beğenilen gif ve emoji ifadelerini hesabınıza ekleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kafa sallayan kuş emojisi için Facebook gif sekmesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamayı ekledikten sonra sıradan bir paylaşım gibi gifi ekleyerek paylaşabilirsiniz.

Kafa sallayan kuş emojisi eğlenceli ve anlam taşıyan bir ifade olması nedeniyle sıklıkla kullanılmakta. Anlam yüklenmiş bu emoji farklı hayvanlardan parçalar alınarak hazırlanmış bir emojidir. Sizde bu emoji farkını yaşamak istiyorsanız gif mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ya da daha önce paylaşımı yapılmış kafa sallayan kuş emojisini indirerek sık kullananlara ekleyebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Facebook Hareketli Gif Uygulamaları

Kafa sallayan kuş, zıplayan kalpler, uçan balonlar gibi daha binlerce hareketli ifadeyi kullanmak için gif mağazasına gidilmeli. Buradan beğendiğiniz içerikleri yükleyerek Facebook hesabınızda kullanabilirsiniz. Normal paylaşım şeklinde ifadeyi paylaşım alanına yükleyerek ana sayfa üzerinde paylaşabilirsiniz. Gif uygulamaları her güncellemenin ardından yenileri eklenen bir alandır. Facebook güncellemelerinin aktif olarak kullanılması gerekir, böylece yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Kafa sallayan kuş gifide yeni eklenenler arasında yer almakta. Yükleme işleminden sonra paylaşımlarınız da bu ifadeyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hareketli ifadeleri hesaba yüklemek için emoji alanındaki bölmeden bulabilirsiniz. Birden çok uygulamayı aynı anda indirerek farklı farklı gifleri aynı anda her alanda kullanabilirsiniz. Bu metin paylaşımlarında, video paylaşımlarında, fotoğraf içeriklerinde ve etiketlenen yorum alanlarında da dahildir. Kafa sallayan kuş gifini de bu bölmeden bulabilirsiniz. İsim olarak ayrılmış emoji ve gif uygulamaları vardır. Kullanıcılar paylaşım tercihine göre bunlardan birini yükleyerek istedikleri zaman kullanabilirler.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan