Facebook’un Telefon Numarası Kaçtır?

Facebook’un Telefon Numarası Kaçtır?
Facebook’un Telefon Numarası Kaçtır?

Facebook kendi kullanıcılarına son zamanlarda geliştirmiş olduğu yeni destek sistemiyle birlikte kullanıcıların yaşamış olduğu bütün sorunları daha kısa sürede çözmektedir. Facebook kullanırken karşılaşmış olduğunuz sorunları veya hesabınız hakkında yapmak istediğiniz herhangi bir sorunu direk olarak Facebook Destek Merkezinden kolaylıkla çözebilirsiniz. Ayrıca bu destek merkezinde Facebook’a ait merak ettiğiniz bütün sorunları kolaylıkla çözebilir, aklınıza takılan herhangi bir sorunu da bu destek merkezinden çok rahatça çözebilirsiniz. Peki bunların haricinde Facebook’a ait herhangi bir telefon numarası var mıdır? Facebook’a ait olan herhangi bir telefon numarası varsa Facebook telefon numarası kaçtır? Milyonlarca kullanıcısına sahip olan Facebook’a ait günümüzde yani 2017 yılında herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır. Ayrıca ülkemizde Facebook’a ait herhangi bir ofiste bulunmamaktadır bundan dolayı Facebook ile karşılaşmış olduğunuz herhangi bir sorunları form doldurarak çözmemiz gerekmektedir. Telefon numarası bulunmayan Facebook’ta şayet Facebook hesabınız çalındı ise veya Facebook üzerinden tarafınıza farklı isimler üzerinden küfür geliyor tehdit ediliyorsanız bu durum için farklı yollar denemelisiniz.

Adınıza sürekli olarak küfür geliyor, hakaret veya tehdit geliyorsa bu durum için hukuki süreç başlatabilir ve kısa sürede o kişiyi tespit ederek gereken cezanın alınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde sizin adınıza ya da bir tanıdığınızın adına açılan Facebook hesapları varsa bunları da Facebook üzerinden şikâyet ederek kapatabilirsiniz.

Facebook İle İletişime Geçmek İçin Ne Yapmalıyım?

Facebook’ta karşılaşmış olduğunuz hatalar için doğrudan karşınızda yetkili bir kişiyi bulamazsınız, bunun için sizlerde https://www.facebook.com/help/ adresine giderek buradan karşılaşmış olduğunuz bütün sorunların çözümünü bulabilirsiniz.

Facebook hesabınız kilitlendi ise form doldurarak kimlik doğrulaması yaptığınız vakit hesabınız kısa sürede açılır bunun haricinde Facebook hesabınız başkasının eline geçti ise bu durum içinde kimlik doğrulaması yaptığınız vakit doğrudan hesabınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan