Genç Turkcell Nasıl Olunur?

Genç Turkcell Nasıl Olunur?
Genç Turkcell Nasıl Olunur?

Genç Turkcell, Turkcell aboneleri için faturasız ya da faturalı gençlere özel fırsatların ve paketlerin sunulduğu bir gençlik dünyasıdır. Peki ama bu avantajlardan yararlanabilmek için genç turkcell’li nasıl olunur?

Genç Turkcell abonesi olmak için Turkcell hattınızın kendi adınıza olması şart değildir. Ülkemizde yaşayan 18 yaş altında bulunan gsm kullanıcıları genellikle hatlarını aileleri üzerinden almaktadırlar. Eğer sizin hattınız da ailenizin üzerinde ise Turkcell İletişim Merkezlerine gidip başvuru yapabilirsiniz. Genç Turkcell abonesi olmak isteyen kişiler kesinlikle 26 yaşlarını henüz geçmemiş olmaları gerekmektedir. Eğer sizler de bu şartları taşıyor ve hattınız da kendi adınıza alınmış ise cep telefonunuzdan kısa mesaj ekranını açarak “GNC” yaz ve bir boşluk bırakıp “TC kimlik numaranızı” yazdıktan sonra 2222 tuşlayıp mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz.

Genç Turkcell abonesi olduktan sonra alışveriş, eğlence, kampüs ve yemek fırsatlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Turkcell gençlerin ilgisini çeken çok sayıda kampanya yapmaktadır. Örneğin pazartesi-perşembe günleri sinema biletlerinde kampanya, kargo gönderen gençlere Yurt içi Kargo şubelerinde %30 indirim fırsatları ve bunun gibi birçok fırsattan faydalanabilmektedirler.

Turkcell Gençler İçin Uygulanan İndirimleri Nereden Takip Edebilirim?

Turkcell operatörü gençler için birçok kampanyayı hemen hemen yarı fiyatı sunarken kimi zamanda bu kampanyaları ücretsiz olarak kısa süreliğine sağlamaktadır. İşte Turkcell’in kalitesini sizlerde hissetmek istiyorsanız ve sizlerde bu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız bunun için sizlere bazı bilgiler vereceğim. Turkcell’in Gençler için uygulanan indirimlerinden haberdar olmak ve sizlerde bu paketleri kullanmak istiyorsanız Google Play veya App Store üzerinden cihazınıza indireceğiniz GNÇ Mobil uygulamasıyla bilgilenebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Mobil Uygulaması Nedir?

Genç Turkcell’lilerin mutlaka kullanması gereken uygulamalardan biri olduğuna inanmaktayım, bütün kampanyaları Turkcell GNÇ mobil uygulamasıyla takip edebilirsiniz. Sadece bu değil bunun haricinde hattınıza tanımlı olan paketlerin detaylı kullanım bilgilerine Turkcell GNÇ mobil uygulamasıyla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Aslı - 25 Ekim 2019 - 20:34

Yazılan bilgiler gnçli olmama katkı sağladı