Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın
Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın

Belki günde trilyonlarca kişinin kullanmış olduğu arama motorlarından Google’da anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda yeniden aktif hale gelmiş olan Google Ödüllü Anketler uygulaması sayesinde doldurmuş olduğunuz her anket sonunda sizlere 1.79TL kadar bir ücret verilmektedir. Verilen parayı dilerseniz Google Play’de harcayabilir dilerseniz de IBAN belirleterek kazanmış olduğunuz ücretleri hesabınıza yansıtılmasını sağlayabilirsiniz. Peki, anket doldur para kazan nasıl yapılır? Bunun için Android cihazlarına yükleyeceğiniz Google Ödüllü Anketler uygulamasından destek alabilirsiniz, bu uygulamayı telefonunuza yükleyiniz ve ardından uygulamaya giriş yapınız. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulama sizin Gmail hesabınızı analiz ederek, sizlere özel her hafta 1 adet anket sunmaktadır. Google Ödüllü Anketler uygulamasında sizlere çok fazla soru sorulmayacak, sadece sizlerin fikirleriniz alınacaktır. Mesela, “En iyi logo hangisi?, yeni bir özellik eklersek sizce nasıl olur, neleri eklemeliyiz, şu renklerden hangisi daha güzel” gibisinden sizlere bu gibi basit sorular sorulacaktır.

Google Ödüllü Anketler Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Google Ödüllü Anketler uygulamasını mobil cihazlarınıza Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Bu uygulamanın benzerleri internette APK olarak sunulmaktadır, bu tür uygulamalara itibar etmeyiniz. Google Ödüllü Anketler uygulamasının son sürümünü Google Play üzerinden sizlerde sorunsuzca cihazınıza yükleyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Lakin bu uygulamayı kullanabilmek için kullanmış olduğunuz Android işletim sürümünün Android 4.1 üzeri olması gerekmektedir.

Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks

Google Ödüllü Anketler’den Nasıl Para Kazanılır?

Bilindiği üzerine ülkemizde “internetten para nasıl kazanılır” sorusu oldukça fazla sorulmaktadır, bunun en güzel yanıtı ise Google’dan anket doldurarak para kazanma yöntemidir. Peki, Google’dan para kazanmak için ödüllü anketler uygulaması nasıl yapılır? İlk etapta Android cihazınıza bu uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir, uygulamaya giriş yapıp sizlere sunulan anketteki soruları kendinize göre cevaplamanız yeterli olacaktır. Anket sonunda ne kadar para kazandığınız ve hesabınızdaki toplam bakiyeyi görebilirsiniz. Google Anketler uygulaması tamamen ücretsizdir, Google sizden bu uygulamayı kullandığınız için herhangi bir ücret almayacaktır.

Lakin uygulamaya kayıt olduktan sonra sizlerin kayıt olmuş olduğunuz gmail hesabını analiz etmesi ve onaylaması biraz zaman alabilmektedir. Uygulamaya katıldıktan sonra yaklaşık 1 – 2 hafta içerisinde hesabınızdaki üyelik onaylanacaktır. Onaylanan üyeliğiniz sonunda anket doldurarak çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan