Heijan Kimdir?

Heijan Kimdir?
Heijan Kimdir?

Kısa sürede ülkemizde tanınmış olan, gönüllerimizden taht kuran Heijan ile artık tanışmanın vakti geldi. Geçtiğimiz günlerde yeni bir parçayla gündeme gelen ve herkesin severek dinlediği Yansın Geceler şarkısıyla milyonlara ulaşan Heijan kimdir? 2015 yılında gündeme “ooo geliyor amcalar” şarkısıyla tanınmış olan Heijan’ın gerçek adı Doğan’dır. Bağcılar’da oturmakta olan Heijan‘ın herkes nereli olduğunu merak etmektedir, bugün ise Heijan’a ait olan bazı bilgiler vereceğim. Lakin ilk etapta Heijan’a destek olmak istiyorsanız sosyal medya üzerinden gönlümüzde taht kuran Heijan’ı takip etmek yeterli olacak. Sizlerde alt kısımdaki Heijan’a ait olan sosyal medya hesaplarını tek tek takip etmeyi unutmayın. Heijan Bağcılar‘da oturmaktadır, oturmuş olduğu semtin en gözde liselerinden mezun olduktan sonra eğitimini açık öğretimden devam ettirmeye karar verdi. Peki, Heijan nerelidir?

Heijan Nerelidir?

“Yansın Geceler” şarkısıyla tanınmış olan Heijan aslında Vanlıdır. Bağcılar / İstanbul’da ikamet etmekte olan Heijan kısa sürede Youtube’da milyonlara ulaşmış olup birçok televizyon kanalına davetli olarak katıldı. Bunun haricinde Türkiye’de düzenlemiş olduğu turneler sayesinde sevdikleriyle buluşuyor.

Heijan Kaç Yaşında?

[detayaciklama baslik=”Heijan Hakkında Diğer Bilgiler” icon=”https://bilgitoplulugu.org/wp-content/uploads/2017/04/bilgi.png”]23 yaşında olan Heijan 2017 yılında göstermiş yeni yapmış olduğu şarkılar, ortak olarak yürütmüş olduğu parçalar ile yine milyonlara ulaşmış durumda. 1.70 boyunda olan Heijan’ın tahmini kilosu ise 58’dir. Orta öğretimini kendi semtin liselerinden olan Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesinde tamamlamıştır. [/detayaciklama]

Heijan Ne Demek?

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalına konuk olan Doğan Tarda, Heijan lakabının açıklamasını şöyle yapmıştı. “Hei” normal anlamını taşımaktadır, “Jan” ise Zehir anlamına geldiğini belirtirken Normal Zehir olarak adlandırılmaktadır.

Heijan Instagram Hesabı

Facebook’ta ve diğer birçok sosyal medyaya hakim olan Heijan‘ın resmi sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir.

  • Instagram: https://www.instagram.com/dogan_heijan
  • Facebook: https://tr-tr.facebook.com/heijanofficialmusic/
  • Twitter: https://twitter.com/heijanofficial
  • Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCucG285V3ubZITerue8jpow
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan