Instagram Bad Request 400 Hatası

Instagram Bad Request 400 Hatası
Instagram Bad Request 400 Hatası

Instagram uygulamasının yeni getirmiş olduğu özelliklerden biri İki Faktörlü Doğrulama özelliği sayesinde artık hesaplarımızı daha güvenli bir hale getirebileceğiz, 2016 yılında gelen iki faktörlü doğrulama özelliği maalesef ki yanında getirmiş olduğu Instagram bad request 400 hatasıyla herkesi çığırından çıkartmaya yetiyor. Şayet sizlerinde kullanmış olduğu instagram hesabı her girişte  bad request 400 hatası veriyorsa bunun en temelinde kullanmış olduğunuz iki faktörlü doğrulama özelliğidir. Hesabınızda şayet iki faktörlü doğrulama özelliği var ise ve birileri şifrelerinizi biliyorsa direk olarak sürekli giriş yaptığında iki faktörlü doğrulama özelliğine takıldığından dolayı bad request 400 hatası ile karşı karşıya gelirsiniz. Bunun için sizlerde iki faktörlü doğrulama özelliğini aktif hale getirdikten sonra mutlaka böyle bir hatayla karşılaşmamak için şifrenizi kimseyle paylaşmamaya dikkat ediniz. Peki, Instagram bad request 400 hatası nasıl çözülür?

Bad Request 400 Hatasının Çözümü

Instagram bad request 400 hatasının çözümü oldukça basittir, bir süre beklemek sizleri çözüme ulaştıracaktır. Lakin şifrelerinizi bu durumda değiştirmeyi sakın unutmayınız, iki faktörlü kimlik sistemi sayesinde sürekli birileri hesabınıza erişmek istediğinden dolayı tekrardan böyle bir hata almanız an meselesi olabilir. Instagram şifrenizi değiştirmek için instagram.com adresine giderek buradan giriş yaparak şifre değişimini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bad request 400 hatası giderilene kadar sizlerde instagram.com üzerinden arkadaşlarınızın paylaştığı gönderileri takip edebilirsiniz ve ayrıca iki faktörlü özelliği mutlaka hesabınıza giriş yaptıktan sonra iptal etmeyi unutmayınız. Herkesin kullanmış olduğu Instagram’da böyle özellikler tam anlamıyla çalışmadığı sürece kullanmamaya özen gösteriniz. Ayrıca son olarak bad request 400 hatasının bir diğer sebebi ise katılmış olduğunuz uygulamalardır, yani Instagram hesabınızı kullanarak giriş yaptığınız uygulamalar sürekli olarak hesabınıza erişim sağlamaya çalıştığından dolayı bad request 400 hatası ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan