Instagram Başkasının Canlı Yayını Telefona İndirmek

Anasayfa » Instagram » Instagram Başkasının Canlı Yayını Telefona İndirmek

Instagram Başkasının Canlı Yayını Telefona İndirmek

Instagram‘da canlı yayın özelliği her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır buna istinaden Instagram uygulaması getirmiş olduğu Canlı Yayın özelliğine birçok yeni özellikler eklemiş durumda. Bunlar ilk etapta kişi engelleme, toplu kalp atma gibiyken artık ek olarak Instagram’da canlı yayını kayıt edebilmekteyiz. Yapmış olduğunuz canlı yayını kayıt etmek istiyorsanız canlı yayının bitiminde bir kopyasını kendi telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun haricinde Instagram’da başka kişinin canlı yayınını telefona kayıt etmek veya indirmek istiyorsanız da bunun için ekran video kayıt edici uygulamasını kullanmanız yeterlidir.

Instagram Başkasına Ait Canlı Yayını Kayıt Etmek

Başkasının canlı yayını kayıt edebilmek için telefonlarınıza Google Play üzerinden indireceğiniz AZ Screen Recorder uygulamasıyla başka kişinin canlı yayınına katılarak o kişinin haberi olmadan ekran videosu almanız durumunda hem canlı yayına kimlerin katıldığı hem kimler ne soruyor, nasıl cevap veriyor gibisinden birçok detayı kayıt edebilirsiniz. AZ Screen Recorder uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

  • Canlı Yayın’da kayıt alırken bildirim gider mi?
    • Hayır, sizler başkasının Instagram canlı yayınını kayıt ederken herhangi bir bildirim gitmez.

Kendi Canlı Yayınımı Nasıl Telefonuma İndirebilirim?

Instagram’a canlı yayınınızı tamamladıktan sonra video kaydını indirmenizi sağlayan yeni bir özellik eklendi. Fakat birçok kişi başlatmış olduğu canlı yayını gelecek nesillere göstermek için canlı yayını nasıl indirebileceklerini bilememektedir. Canlı yayınınızı indirmek istiyorsanız, yayınınızı tamamladıktan sonra videoyu indirmek için uygulama ara yüzünde sağ üst kısımda beliren Save yani kaydet butonuna dokunarak başlatmış olduğunuz canlı yayını kolay bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra hemen ardından Done butonunu kullanın. Video Instagram uygulamasından kaybolacak ve galerinizde yerini alacaktır. Böylece sizlerden Instagram’da canlı yayını telefona indirmek gibi sıkıntınızı kolay bir şekilde çözerek, istediğinizi canlı yayını kolay bir şekilde telefonuna indirebilmektesiniz. Sadece siz isterseniz ve yukarıdaki işlemi uygularsanız eğer canlı yayın cihaza indirilecektir.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (5)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası