Instagram Diğer Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Anasayfa » Instagram » Instagram Diğer Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Instagram Diğer Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Yeterince popülerleğe ulaşmış olan Instagram birçok kişinin sıkça uğramış olduğu platformların en önde gelenlerinden biridir. Bilindiği üzerinde bizler için Instagram uygulamasında güvenlik oldukça fazla önemlidir, çünkü kimi zaman çok önemli görüşmelerimizi Instagram üzerinden yapmaktayız. Bunun için bugün Instagram kullanıcılarına fayda sağlayabileceğini düşündüğüm diğer cihazlardan çıkış yapma yöntemine değineceğim. Instagram uygulamasında diğer cihazlardan çıkış yapabilmek için birçok alternatif yol bulunmaktadır. Sizlerde şifrenizi bir başka kişiye verdiyseniz veya Instagram hesabınıza farklı bir cihazdan giriş yaptıysanız o cihazdan çıkış yapmak için sadece şifrenizi değiştirmeniz yeterli olacaktır. Instagram’da diğer cihazlardan oturumu kapatmak için Instagram hesabınızın şifresini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Ve böylelikle sizlerde “instagram hesabım başka telefonda açık kaldı” sorunun önüne geçmiş olacaksınız. Instagram hesabınız başka telefonda açık kaldı ise ve sizler şifrenizi değiştirdiyseniz o cihazdan bir kişi sizin hesabınıza dokunduğu andan otomatik olarak hemen çıkış yapacaktır.

Instagram Hesabım Hangi Cihazlarda Açık

Instagram uygulamasında başka cihazlardan çıkış yapabilmenin yöntemini üst kısımda şifre değiştirerek yapabileceğinizden belirttik. Peki, Instagram hesabınız hangi cihazlarda açık olduğunu merak ediyorsanız bunun cevabını da sizlere özet geçeyim. Instagram uygulaması maalesef ki Facebook’ta olduğu gibi hangi cihazlarda hesabınızın açık olduğunu göremezsiniz.

Instagram Hesabını Diğer Cihazlardan Kapatmanın Yöntemleri

Instagram uygulamasında diğer bütün cihazlardan çıkış yapma yöntemlerinin tek yolu hesap şifrenizi yenilemek ve yeni bir şifre belirlemek yeterli olacaktır. Bu durum hem sizlerin hesap güvenliğini sağlayacak ve hem de hesabınız diğer cihazlardan kapatabileceksiniz.

Instagram uygulaması çok çabuk gelişmektedir, umarım ilerleyen zamanlarda hesabımızın hangi cihazlarda açık olduğunu görebiliriz. Özellikle hesabımıza hangi bölgelerden giriş yapıldığını görebileceğimiz bir özellik eklenir, çünkü Instagram uygulamasında son zamanlarda çok hırsızlık olayları artmış durumda.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (6)  • Instegram hesabım başaka telefonda var bundan nasıl çıkış yapılır

    • Merhaba efendim diğer cihazlardan çıkış yapabilmek için tek yapmanız gereken Instagram şifresini değiştirmek yeterli olacaktır şifrenizi değiştirdikten sonra diğer hesaplarınız otomatik olarak çıkış yapmış olacaktır.

  • Kesinlikle şifremi degişsem birdaha ınstagramima giremezmi karsıdaki kişi

    • Merhaba efendim Evet bu konuda Sizlerde deneme yapabilirsiniz. Şifre değiştirdikten sonra diğer cihazlardan sistem tarafından otomatik olarak bir eşleşme olmadığından dolayı diğer hesaptan hızlı çıkış yaptırmaktadır.

  • İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum facebook la desteklemiyor yazıyor oysa yıllardır kullanıyorum

    • Merhaba Şevki, bu durum için ilk yapmanız gereken kullanmış olduğunuz E-posta adresinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Eposta adresinize gelen mesajı takip ederek hesabınızı geri alabilirsiniz.

Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası