Instagram Gönderilen Eski İstekler Nerede?

Instagram Gönderilen Eski İstekler Nerede?
Instagram Gönderilen Eski İstekler Nerede?

Teknolojinin büyük gelişimiyle beraber birçok farklı sosyal medya platformu internette yerini almış durumda. Fotoğraf paylaşım konusunda oldukça iddialı olmakta olan Instagram’da merak edilen konulardan biri olan gönderilen eski takip isteklerinin nerede olduğudur. Instagram’da bir kişinin bütün profilindeki detayları görebilmek için o kişiyi mutlak suretle takip etmemiz gerekmektedir, bugün ise Instagram’da gönderilen istekleri iptal etme konusuna ve Instagram’da daha önceden gönderilmiş olan bütün istekleri iptal etme konusuna değineceğim.

Instagram konusunda son zamanlarda sizlere oldukça fazla bilgi paylaşımında bulunuyoruz, daha fazla merak ettiğiniz konular varsa bunları bizlere alt kısımdaki kutuları doldurarak iletebilirsiniz. Şimdi gelelim asıl konumuza, Instagram’da gönderilen istekler nasıl iptal edilir? Instagram’da daha önceden göndermiş olduğunuz istekleri iptal edebilmek için ilk etapta bir süre beklemeniz gerekmektedir. Uzun süredir kabul edilmeyen istekler Instagram tarafından silinmektedir, lakin ben beklemek istemiyorum hemen silinmesini istiyorum diyorsanız da hesabınızı dondurup tekrardan açmanız sizler için en azından bir çözüm yolu olacaktır.

Instagram’da Eski Gönderdiğim İstekleri Görebilir Miyim?

Instagram uygulamasında göndermiş olduğunuz eski takip isteklerinizi maalesef ki görebileceğiniz bir panel veya bir seçenek bulunmamaktadır. Bunun için ya hesabı silmeniz gerekmektedir ya da hesabınızı 1 hafta kadar donuk tutmanız gerekmektedir. Instagram’da eski gönderilen istekleri görebilmeniz adına internette birçok sahte araçlar mevcuttur, bunlar sizlerin hesap bilgilerinizi ele geçirilmek üzere tasarlanmıştır. Bu tür sitelere giderek şifre paylaşımlarında kesinlikle bulunmayınız. Instagram’da gönderilen bir isteği iptal edebilmek için, o kişinin profiline gidiniz ve ardından İsteği İptal Et seçeneğine bir kere dokunmanız durumunda gönderilen isteğiniz iptal olacaktır.

Instagram’da Gönderilen İsteği İptal Edersem Bildirim Gider Mi?

Instagram’da herhangi bir kişiye gönderdiğiniz isteği daha sonradan iptal ederseniz karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmez. Lakin karşı taraf gelen istekler sayfasını sürekli olarak takip ediyor ise ve sizin profilinizi tanıyor ise bu durumu anlayabilir.

Instagram’da gönderilen eski takip isteklerini bulabilmemiz adına Instagram yöneticiler bu durum için bir adet bilgilendirme mesajı gönderdik. Umarım ilerleyen zamanlarda Instagram için yeni bir güncelleme gelir ve gönderilen istekleri görebileceğimiz veya en azından haberdar olabileceğimiz güvenli bir yer olur.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 30 Haziran 2018 - 03:53

Pc den İnst. giriş yapınız ayarlar gizlilik ve hesap verilerini girin mevcut istekler diye bir bölüm göreceksiniz orada gönderdiğiniz tüm istekler var.

Anonim - 1 Nisan 2018 - 10:17

Şimdi ben instagramimi 1 hafta donuk tutsam gönderdiğim takip istekleri iptal olur mu ?

  Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:37

  Merhaba efendim böyle bir şey Mümkün değil. Sizler hesabınıza tekrardan açtıktan sonra göndermiş olduğunuz istekler karşı tarafa da yine gözükmüş olacaktır.

Okan - 9 Mart 2018 - 21:18

İnstangramda gelen eski takip isteklerini tekrar görebilir miyim ?

  Yusuf B. - 11 Mart 2018 - 17:41

  Merhaba Okan daha önceden sizleri istek gönderen kişileri erişmek istiyorsanız bunu yapmanız Maalesef ki mümkün değil bunun için android kullanıcıları için özel yapılmış olan gelen bildirimleri kayıt etme programlarını kullanarak sizlere daha önce istek göndermiş var birçok kişinin ve diğer bildirimleri kayıt edip bu kayıtlarda gelen istekleri tespit edebilirsiniz.

Anonim - 1 Mart 2018 - 07:46

Aramayı silme yerinde önerilen kişileri silmek diye birşey varmı?

  Yusuf B. - 8 Mart 2018 - 15:11

  Merhaba efendim, böyle bir işlem mümkün değil bu kişileri yok etmek istiyorsanız engelleyiniz ve ardından daha farklı kişileri takip ediniz.

Anonim - 28 Şubat 2018 - 17:13

İnstagram da çoklu istek gönderimi ve kısıtlanma gelmesi hakkında bilgi verebiloisiniz

  Göksu Polat - 6 Mart 2018 - 19:39

  Merhabalar efendim, takipçi sayınız ile takip ettiğiniz sayı orantılı olmasına özen gösteriniz. Aşırı derecede red alırsanız bu durum karşısında Instagram’da minimum 12 saat boyunca engel yersiniz.

Anonim - 24 Şubat 2018 - 16:43

Mesela İnstagram hesabımızı dondurduk ama dondurmadan öncede birilerine takip isteği attk. Onlarda henüz kabul etmedi. Hesabı yeniden açınca onlara gönderdiğimiz takip isteği durur mu?

  Göksu Polat - 24 Şubat 2018 - 18:35

  Merhabalar efendim, göndermiş olduğunuz istekleriniz sizler hesabınızı açtıktan sonra tekrardan o kişilerde gözükmeye devam eder. Yani kısacası hesabı dondurduğunuz zaman istekler iptal olmaz.