Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anasayfa » Müşteri Hizmetleri » Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Instagram uygulamasında karşılaşmış olduğunuz herhangi bir sorunuz kolaylıkla çözebilmek için bunun için Instagram ile İletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 2017 yılında getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte herkesin ilgi odağı haline gelen Instagram’ın telefon numarası kaçtır? Instagram uygulaması bilindiği gibi milyonlarca kişilerin kullandığı uygulamalardan biridir, bundan dolayı her kullanıcısıyla anlık olarak görüşebilmeleri gibi bir durum söz konusu değil. Bundan dolayı Instagram’a ait herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır. Instagram ile İletişime geçmek için form doldurmanız ve ardından formdan gelen talimatlara uyarak Instagram uygulamasıyla iletişime geçebilirsiniz. Instagram hesabınız çalındı, şikayet edildi veya adınıza herhangi bir Instagram hesabı açıldıysa sizi taklit ediyorsa bunu form doldurarak bildirmeniz yeterlidir. Instagram ile sizlerde bu şekilde iletişime geçebilirsiniz, 2017 yılında yaşamış olduğunuz sorunları böylelikle çözebilirsiniz.

Instagram İle İletişime Geçmek

Instagram uygulamasıyla iletişime geçmek için form doldurmanızın gerektiğini unutmayınız, piyasada yer alan herhangi bir telefon numarasına itimat etmeyin. Peki Instagram’da form doldurma işlemi nasıl yapılır?

Form doldurarak herhangi bir sorunu gündeme getirmek istiyor ve sorunu çözmek istiyorsanız sorununuza ait ilgili formu doldurmanız gerekmektedir. Form doldurma işleminizi doğru bir şekilde yaparsanız kısa sürede işleminiz gerçekleşir.

Instagram Hesabım Çalındı Formu: https://tr-tr.facebook.com/help/instagram/149494825257596
Instagram Hesabım Donduruldu Formu: https://help.instagram.com/contact/606967319425038
Instagram Biri Beni Taklit Ediyor Formu: https://help.instagram.com/contact/636276399721841

Instagram ile sizlerde üst kısımdaki formları eksiksiz olarak doldurup gönderip iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Instagram ile iletişime geçerken karşılaşmış olduğunuz hataları bizlere alt kısımdan yorum olarak belirtmeniz durumunda kısa sürede sizlere geri dönüş sağlar ve karşılaşmış olduğunuz soruna çözümler üretebiliriz.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (4)  • Merhaba dün yeni bir Hesap açtım Ama engel yemediğim halde kimseyi takip edemiyorum bu durum nasıl düzelir…

    • Merhaba efendim, hesabınıza telefon numaranızı ekleyerek üyeliğiniz doğrulama yapınız ve ayrıca bir anda bir çok kişiyi takip et bırak yaptıysanız kısa süreliğine hesabınız kısıtlama yemiş olabilir.

  • Merhaba insgram hesabim donduruldu forum yolluyorum ama hangi ulkeden yaziyorsunuz diyor turkiyeyi seciyorum kabul etmiyor hesap acilir mi acil olarak yazin

    • Merhaba efendim, Instagram’da hesabınızı açmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi tekrardan girerek bunu aktif hale getirebilir ve hesabınızı açabilirsiniz.

Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası