Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Görüntülenir?

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Görüntülenir?
Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Görüntülenir?

Instagram takibi bırakanları görme hangi yollarla gerçekleşir? Instagram, sosyal medyada çığ gibi büyüyen ve her geçen gün yaş, ülke ve cinsiyet fark etmeksizin birçok insanın ağına katıldığı en büyük sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Kullanıcı kitlelerinin genel ağırlıkla fotoğraf paylaşım platformu olarak kullandıkları uygulama, Dünyanın en gelişmiş tasarımları ile hizmet vermektedir. Birçok kullanıcı, özellikleri ile hizmet veren platformda özellikle takipçi satın alma, takipçi sayıları arttırma yöntemleri her geçen gün daha da çoğalmaktadır. Yaygınlaşan profil kullanıcılarının aradıkları en büyük özelliklerden biri de, takip eden kullanıcı hesaplarının hangileri takipten çıktı ise, o profilleri görüntüleyen programlara ulaşma isteği olmaktadır. Takip etmeyi bırakanların, belirli bir kaç uygulama adımları ile görüntülenebilmesi mümkün olmaktadır.

Takipçi analiz programları ile takip etmeyen ve daha önce hesabın takibini gerçekleştirip vazgeçenleri görüntülemektedir. İnstagram takip etmeyenleri bulma programları nelerdir, nasıl çalışır? Öncelikle takipçilerin vazgeçtikten sonra görüntülenmesini sağlayan sitelere arama motorundan ulaşarak, güvenli tercihler gerçekleşmesi gerekmektedir. Sosyal medya platformundaki şahsi Kullanıcı adı ve Parola site içerisinden girilmesi gerekmektedir. Bilgiler kişisel hesap bilgileri ile bağlantılı olarak çıkarılmaktadır. Bazı sitelerde şifre zorunluluğu olmayabilmektedir. Sadece kullanıcı adı girmek yeterli kalabilmektedir. Site içerisinde istenen bütün bilgileri girdikten sonra, takip edilenler, takipçiler ve takip etmeyenler seçeneklerine tıklayarak istenen bilgiler görüntülenmektedir. Bu gibi işlemlerin güvenliği için özellikle güvenilir sitelerden yardım almak gerekmektedir.

Ücretsiz Takip Bırakanları Görme Programı

Android kullanıcıların vazgeçilmez programlarından biri haline gelen Followers Assistant programı sayesinde sizlerde Instagram üzerinden takipten çıkanları bulabilirsiniz. Instagram’da takip etmeyenleri bulmak için sizlerde Google Play üzerinden ücretsiz olarak Followers Assistant programını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer ücretli programlara göre daha kullanışlı olan ve herhangi bir limiti bulunmayan Folllowers Assistant programını telefonlarınıza indirmek için Google Play üzerinden bu programı çok rahat bir şekilde indirebilirsiniz.

  1. Followers Asisstant programını kullanabilmek için sisteme Instagram hesap bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.
  2. Giriş yaptıktan sonra yenile tuşuna basıp sizleri takip etmeyenleri çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.
  3. Bu program tamamen ücretsiz olup benim yıllardır kullanmış olduğum ve çok sevdiğim programlar arasındadır.

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma

İnstagram, kullanıcıların birbirini takip ederek paylaştığı fotoğraflar aracılığıyla etkileşim içerisine girdiği bir sosyal paylaşım platformu. Ünlü kişiler ya da şirketler harici insanlar takip ettikleri kişiler tarafınca takip edilmek istiyor. Bazen karşılıklı takipleşme gerçekleşmiyor ve takip listesi kalabalık olan kişiler tarafınca fark edilmiyor.

Twitly ile Çok Basit!

İnstagram hesabınızla giriş yapacağınız Twitly.com üzerinden sizleri takip etmeyen, takip etmediğiniz, sizleri takip eden ve takip ettiğiniz bütün kişileri görebilirsiniz. Ayrıca takip etmeyen kişilerin resimlerinin üzerinde tıklayarak takip ettiğiniz insanlar listesinden çıkarabilir ya da sizi takip ettiği halde takip etmediğiniz kişileri takip etmeye başlayabilirsiniz. Twitly türdeşleri arasında en güvenilir Instagram araçlarından bir tanesi.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan