Instagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Instagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?
Instagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Son yıllarda gündemde olan en popüler uygulama instagramdır. İnstagram’da kişiler fotoğraflarını paylaşabilir ve snapchat özelliği ile hikayelerini paylaşabilir. İlk hevesle herkes tüm yakınlarını, ünlüleri, fenomenleri vs. takip ederek listesini kabartmaktadır. Daha sonra bu durumdan pişman olabilmektedirler. Bu nedenle listeyi komple temizlemek isterler ancak bu işlem tek tek yapıldığı zaman oldukça vakit kaybedici ve sıkıcı olmaktadır. Bu nedenle ınstagram toplu takip bırakma programları geliştirilmiştir. Bu uygulamalar ile toplu bir şekilde takip listeleri temizlenebildiği gibi kişilerin profilleri de ziyaret edilebilir. Ortak arkadaşlar görülebilir. Takip edilen ancak takipçilerde olmayan kişiler rahatlıkla tespit edilebilir. En sık kullanılan programlar ise InstaFollow for İnstagram, takipçiler, crowdfire uygulamalarıdır. Her uygulamanın kendine has özellikleri vardır. Bu özelliklere göre seçim yapılabilir.

Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Şuan Instagram uygulamasında aktif olarak kullanılmakta olan unfollow programlarından biri olan ve tamamen ücretsiz olan Followers Assistant programından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Followers Asistant programında arka planda toplu olarak yani anlık olarak 200 kişiye kadar toplu takipten çıkabilirsiniz. Bunun haricinde mevcut takip ettiğiniz kişileri de bu program sayesinde daha kolaylıkla takip bırakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Followers Assistant programında toplu takip bırakma programında 200 limiti geçtiğiniz vakit program ücret talep etmektedir. Günlük bir limiti mevcut olduğundan dolayı toplu olarak Followers Assistant programıyla 200 kişiye kadar bir unfollow mevcut.

Instagram Anında Toplu Takip Bırakma İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da takip ettiğiniz kişileri takipten toplu olarak çıkmak istiyorsanız bunun için bir bilgisayardan yardım alabilirsiniz, bilgisayarınıza indireceğiniz Chrome tarayıcısıyla birlikte Instagram’da toplu takip bırakma işlemini başarılı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Bilgisayarınızdan, Chrome tarayıcısını açınız ve ardından instagram.com adresine giderek giriş yapınız.
  2. Giriş yaptıktan sonra Instagram kendi profilinizi açınız.
  3. Kendi Instagram profilinize girdikten sonra klavyeden F12 tuşuna basınız ve Console kısmına geliniz.
  4. Daha sonrasında alttaki kodu buraya kopyalayıp yapıştırınız.

window.setInterval(function(){
var x = 0;
$(“button:contains(‘Following’)”).each(
function(){
if(x==3) return false;
$(this).trigger(“click”);
$(‘._4gt3b’).scrollTop($(‘._4gt3b’)[0].scrollHeight);
x++;
}
)
$(‘._4gt3b’).scrollTop($(‘._4gt3b’)[0].scrollHeight); console.log(‘loop’);
}, 1000);

Bu işlem sonucunda artık Instagram’ta takip ettiklerinizi tek tek unfollow yapmış olacaksınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Derya - 17 Nisan 2019 - 22:08

Ben yaptım ama olmadı bana bu uyarıyı verdi, ‘Uncaught SyntaxError: Invalid or unexpected token’ peki şimdi ne yapmam lazım.

ff - 17 Nisan 2019 - 16:58

yapistirdikdan sonra ne yapiyoruz acaba?

Anonim - 12 Mayıs 2018 - 09:49

harikasın çok işime yaradı