Instagram’da Birinin Beğenisi Nasıl Kaldırırım?

Instagram’da Birinin Beğenisi Nasıl Kaldırırım?
Instagram’da Birinin Beğenisi Nasıl Kaldırırım?

2014 yılında hayatımıza giren Instagram uygulamasında bugün merak edilen konulardan olan ve eminim herkesin işine yarayacağını düşündüğüm konulardan biri olan Instagram’da birinin beğenisini kaldırma işlemlerine ilişkin bazı açıklamalarda bulunacağım. Instagram uygulamasında birçok kişinin fotoğraflarını beğenerek veya birçok kişiyi takip ederek, yeni arkadaşlar edinebiliriz bunun haricinde birçok kişinin de bizlerin fotoğraflarımızı beğenmemizi sağlayarak yüksek beğeni sayılarına sahip olabiliriz. Peki, istemediğimiz kişiler tarafından beğenilen fotoğraflar nasıl kaldırılır? Instagram’da beğeni kaldırma için ilk etapta o kişiyi Instagram’dan engellemeniz gerekmektedir, karşı tarafı engelledikten sonra size ait olan fotoğrafları beğenmekten vazgeçer ve böylelikle sizlerde bu dertten kurtulmuş olursunuz.

Instagram’da Beğeni Silmek

Instagram’da kişi engelleyerek beğeni silme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz, lakin bu durum o kişi sizin profilinizde ne kadar fotoğraf beğendi ise bütün fotoğraflarınızda beğenilerin kalkmasına neden olacaktır. Instagram’da kişi engelleyerek beğeni silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kişiyi engelledikten sonra, engelini kaldırmanız yeterli olacaktır. Peki, Instagram’da bir kişiyi nasıl engelleyebiliriz? Instagram’da kişi engellemek için ilk etapta o kişinin profilini açarak ve ardından buradan sağ üst köşedeki seçenekleri kullanarak Engelle işaretine dokunarak kişiyi engellemiş oluruz.

Instagram’da sizlerde bu adımları takip ederek ve bir kişiyi engelleyerek o kişinin sizlerin profilinde yapmış olduğu bütün işlemleri kaldırabilirsiniz ve ayrıca Instagram’da bir kişi profilini dondurduğu zaman otomatik olarak o kişinin yaptığı bütün yorumlar ve bütün beğeniler silinmektedir. Sizlerde Instagram’da birçok gönderiyi beğeniyor ve yorum yapıyorsanız yaptığınız işlemler sizler ne zaman hesabınızı dondurursanız o zaman yaptığınız işlemler silinir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan