İnternetsiz Navigasyon Programı

İnternetsiz Navigasyon Programı
İnternetsiz Navigasyon Programı

Günümüzün trafiklerinde bizlere alternatif yollar sunmakta olan navigasyonlar sayesinde artık kaybolmak yok, aksine trafik olmayan yollar sayesinde gideceğimiz yere daha kısa yoldan daha rahat bir şekilde gidebilmekteyiz. Bugün ise sizlere 2017 yılında en fazla kullanılmakta olan navigasyon programları hakkında bilmeniz gereken önemli bilgilere yer vermek istedim. Bu navigasyon programlarını internet olmadan kolaylıkla kullanabilecek ve 2017 yılında en güncel navigasyonlar arasında yer almaktadır. Telefonda internetsiz navigasyon programlarına geçmeden önce sizlere navigasyon nedir? hakkında bilgi vermek isterim.

Navigasyon programı nedir?

Navigasyon programı ülkelerin haritalarını içinde barındıran ve programın çalıştırıldığı cihazdan kişinin yerini belirleyerek onu gideceği yere yönlendiren programlardır. Navigasyon programları genellikle internet kullanarak çalışır. Bu da navigasyon açık olduğu süre boyunca veri aktarımının devam etmesi anlamına geliyor. Kullanıcılar internetlerinin çabuk tükenmesinden rahatsız olduklarını dile getirmeye başlayınca ortaya birkaç tane internetsiz navigasyon programı çıktı. Birkaç tane örnek verelim.

  1. Navigon

Navigasyon programı internet kullanmadan navigasyon hizmeti veren programlardan biri. Bu programda kullanıcılar haritayı üç boyutlu veya 2 boyutlu şekilde takip edebiliyor. Bu kişisel bir seçenek. Navigon programı İOS, Android ve Windows telefonlara hizmet veriyor. Ücretli navigasyon programları arasından bulunabilir.

  1. TomTom

Tomtom navigasyon programı da en çok sevilen navigasyon programları arasında, ancak kullanıcılar fiyatından biraz şikâyetçi. İnternet bağlantısı gerektirmiyor ve Windows telefonlarda kullanılamıyor. İOS ve Android için tercih edilebilir.

  1. CoPilot

CoPilot navigasyon uygulaması da internetsiz çalışabilen programlardan. Adroid İOS ve Windows işletim sistemlerini destekliyor. Eğer satın almakta tereddüt eden kullanıcılar varsa 15 günlük deneme sürümünü kullanabiliyor.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan