Kurban Bayramı Kampanyası 2018

Kurban Bayramı Kampanyası 2018
Kurban Bayramı Kampanyası 2018

31 Ağustos 2017 tarihi bilindiği üzerine bütün İslam dünyası için Kurban bayramının arife günü olarak kabul edilmektedir. Nihayetinde beklemiş olduğumuz bayramlardan biri olan Kurban bayramı sayesinde artık bir ibadetimizi yerine getirebilecek ve sevdiklerimizle tekrardan bir araya toplanarak neşeli bir Kurban bayramı geçirmeyi ümit ediyoruz. Bugün ise ülkemizde dev iletişim sağlayıcılarından olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri için 2018 Kurban bayramı kampanyasından bahsedeceğim ve böylelikle sizlerde bu yılda da geçen senelerde olduğu gibi Kurban bayramı kampanyasından yararlanarak bedava internet fırsatını yakalamış olacak ve diğer birçok fırsattan ücretsiz bir şekilde faydalanabileceksiniz. Peki, Turkcell – Vodafone ve Türk Telekom için Kurban bayramı kampanyası var mıdır? 2018 yılında Kurban bayramı kampanyası nasıl yapılır? İşte herkesin merakla beklemiş olduğu kampanyalardan olan Kurban bayramı bedava internet kampanyası ilk etapta her zamanki gibi Turkcell operatöründen gelmiş oldu. Turkcell operatörü geleneği bozmayıp 2018 yılında Turkcell Kurban bayramı hediyesi sunmaktadır. Sizlerin de kullanmış olduğu hat Turkcell ise bu bayram yine sizler için internetsiz geçmeyecek ve sevdiklerinize internet aracılığıyla Kurban bayramı mesajı gönderebileceksiniz.

Turkcell 2018 Kurban Bayramı Kampanyası

Kurban Bayramı Kampanyası 2018

01 Eylül 2017 tarihinden itibaren yapmaya başlayabileceğiniz Turkcell kurban bayramı kampanyası için akıllı cihazlarınıza indireceğiniz Bip Messenger uygulamasından yapabilirsiniz. Bip Messenger uygulaması Kurban bayramına özel olarak hazırlanmış olduğu bir seçenek ile birlikte 10GB’a kadar bedava internet vermektedir. Turkcell 10GB Kurban bayramı bedava internet kampanyasından faydalanmak için sizlerde Bip Messenger üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atarak Bip Messenger’dan bedava internet kazanabilirsiniz. 50 kişiye mesaj gönderdiğiniz de hattınıza 10GB internet paketi tanımlanır, tanımlanacak olan internet paketi ücretsiz olup 1 ay boyunca geçerlidir. 20 kişiye Bip Messenger üzerinden mesaj gönderenler 1GB bedava internet kazanmaktadır. Gelelim bir diğer operatör olan Vodafone operatörü için kurban bayramı kampanyasına.

2018 Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası

2018 Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası

Şuan için Vodafone operatörüne ait herhangi bir kampanya bulunmamaktadır. Lakin Vodafone operatöründe sürekli olarak devam eden Bana Ne Var? Kampanyasından sizlerde Kurban bayramının 4.günü hattınıza ücretsiz olarak 100MB – 250MB – 500MB arasında değişmekte olan ücretsiz internet paketleri tanımlayabilirsiniz. Vodafone Kurban bayramı için şuan bir kampanya düzenlemiş değil, ilerleyen zamanlarda Vodafone operatöründe de diğer operatörlere benzer kampanyaların yapılacağı tahmin edilmektedir.

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediyesi

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediyesi

Türk Telekom operatöründen Kurban bayramı için hediyeler kazanmak istiyorsanız Türk Telekom operatörü 6 ay boyunca hiç internet kullanmamış olan bütün abonelerine ücretsiz hediye internet vermektedir. Toplamda 500 MB kadar Türk Telekom Kurban bayramı hediyesi vermektedir. Sizlerde mobil hattınızdan son 6 ay içerisinde herhangi bir şekilde data kullanımı yapmadıysanız ve bu Kurban bayramında ücretsiz internet kullanmak istiyorsanız BAYRAM yazıp 5555’e mesaj olarak göndermeniz durumunda hattınıza tanımlanacak olan 500MB internet ile sizlerde bu kampanyanın tadını çıkarabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan