Kyk Wifi Yasaklı Sitelere Giriş

Kyk Wifi Yasaklı Sitelere Giriş
Kyk Wifi Yasaklı Sitelere Giriş

KYK yurtlarının vazgeçilmez hizmetlerinden biri olan Kyk Wifi hizmeti sayesinde birçok öğrenci bu hizmetten kişisel bilgilerini kullanarak faydalanabilmektedir. Bugün ise herkesin merak etmiş olduğu konulardan olan yasaklı sitelere KYK Wifi kullanılarak giriş yapılabilir mi, yapılamaz mı konusu hakkında önemli bilgiler vereceğim. Biliyoruz ki herkesin kullanmış olduğu bu ortak ağda birden fazla siteye erişim maalesef ki mümkün değil bundan dolayı girmek istediğiniz sitelere erişim sağlamak istiyorsanız bu yazımız sizler için birebir idealdir.

Yasaklı sitelere nasıl giriş yapabilirim?

Kyk yurtlarında internet konusunda genel olarak sorun yaşanmaktadır. kyk wifi yasaklı sitelere giriş ve kyk wifi oyunlara girişi konusu genel olarak öğrenciler tarafından sık sık dile getirilmektedir. Öncelikle yapılması gereken ilk şey telefonun kyk wifisi iyi çekmelidir. Wifinin yakınların olunması gerekmektedir. Uygulama indirmek için wifiye ihtiyaç vardır. Ardından kullanılan telefon markasına göre uygulama marketine girilmelidir. Orada çeşitli vpnler bulunmaktadır. Fakat genel olarak kullanılan vpn, hotspot shield dir. Hotspot shield uygulama marketinden indirilmelidir. İndirdikten sonra kurulum telefona yapılmalıdır. Kurulum işlemi bittikten sonra telefonda açık olan bütün uygulamaların kapatılması gerekir.

İşlemlerin hepsi tamamlandıktan sonra ise hotspot shield uygulaması açılmalıdır ve girilmekte olunan ipler değişmektedir.. Aynı zamanda dns adresleri de değişecektir. Bu adreslerin değişmesi yaklaşık 1 dakika sürmektedir. Kesinlikle beklenilmesi gerekmektedir. İşlem olmadı diye telefon kapatılır ise, telefonun internet ayarları bozulabilir. 1 dakika bekledikten sonra internete giriş sağlanacaktır. Artık vpnler günün her saatinde sayısız kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Tüm yurtlarda internet sorun olduğu için bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ortak bir ağ kullanıldığından dolayı genellikle VPN programları çalışmaz bundan dolayı sizlerde bu durum için kendi internet paketinizi kullanarak sadece yasaklı sitelere erişmeye devam edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan