Mücahit Doğan (Muti) Kimdir?

Mücahit Doğan (Muti) Kimdir?
Mücahit Doğan (Muti) Kimdir?

Yapmış olduğu parça ile tanınmış olan şarkıcılardan Mücahit Doğan yani Muti lakabıyla tanınmış olan Mücahit Doğan kimdir? “Yansın geceler, Pelinsu Eceler” şarkısı bilindiği gibi Heijan ile ortak bir çalışma sonucunda ortaya çıkmıştır. Heijan Doğan Tarda ile çıkarmış olduğu Yansın Geceler şarkısı ile ünlenmiş bir şarkıcıdır. Bugün ise sizlere Muti lakabıyla tanınan Mücahit Doğan’a ait olan merak edilen bazı önemli bilgiler vereceğim.

Şarkıcı Mücahit Doğan kaç yaşındadır? Nerede yaşamaktadır?

1992 yılında doğmuş olan Mücahit Doğan, İstanbul Bahçelievler’de yaşadığı bilinmektedir. Aslen hangi şehirli olduğu bilinmemektedir olan şarkıcı Muti lakabıyla da tanınmaktadır. Mücahit Doğan isimli şarkıcı 2017 yılı itibariyle Heijan ile çıkardığı “Abin Dızo Bremın” ve “Yansın Geceler” şarkıları ile ünlenmiş ve popülerlik derecesine ulaşmıştır. Mücahit Doğan renkli kişiliği, sıcakkanlılığı ve mütevaziliği ile gönüllerde taht kurmuştur.

Mücahit Doğan ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Twitter: https://twitter.com/mutiofficiall

Instagramhttps://www.instagram.com/mucahitdogan/

Facebook: https://www.facebook.com/mucahiitdogan

Mail adresi: mucahiitdogan@gmail.com

Mücahit Doğan hakkında medya da çok fazla bir bilgi yer almıyor olmasından dolayı toparlayabildiğimiz veriler bu kadarıyla sınırlı kalmıştır. Yeni bilgiler edinilmesi dahilinde farklı yazılarda tarafınız ile paylaşılacaktır. Sizlerde Mücahit Doğan’a destek olmak istiyorsanız sosyal medya üzerinden onu takip edebilir ve yeni çekmiş olduğu şarkıları dinleyip beğenerek desteklerinizi sürdürebilirsiniz. Bunun haricinde geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Heijan kimdir? yazımıza göz atarak Heijan hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mücahit Doğan Hangi Şarkılarda Yer Almaktadır?

Youtube’da son zamanların en fazla dinlenilen şarkıları arasında yerini almakta olan Mustafa Doğan, Heijan ile yapmış olduğu ortak çalışmaları oldukça tutulmaktadır. Peki, Mücahit Doğan hangi şarkılarda yer almıştır? İşte bu sorunun cevabının listesini aşağıda paylaştık.

  • Heijan feat. Muti – PARRA! (2017)
  • Heijan feat Muti – Davay Davay (2017)
  • Heijan feat Muti – Yansın Geceler (2017)
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Hakan - 28 Kasım 2017 - 19:53

Erzurumda mi yaptı askerliği

Anonim - 25 Eylül 2017 - 13:54

Gerçek adı : mücahit doğan mı

    Göksu Polat - 8 Kasım 2017 - 20:49

    Merhaba, evet gerçek adı Mücahit Doğan dır.