Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak
Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

İnternet ve bilgisayar dünyası, zaman geçirmeden çok artık bir kazanç kapısı haline geldi. Çünkü internetten para kazanma yolları gelişerek herkesin ilgi alanına ve zevkine göre fırsatlarla para kazanmak kolaylaşıyor. Bunlardan biri de müzik dinleyerek para kazanmak olurken eğlenceli ve kolay bir iş fikri oluşmuş oluyor. Kullanıcıların çok fazla çaba göstermeden, internet aracılığıyla kolay para kazanacağı bir fikir olan müzik dinlemek aslında her yerde yani evde, parkta, toplu taşıma araçlarında size para kazandırabilecek bir fırsattır. Online müzik dinleyerek para kazandıran sitelere öncelikle üyelik gerekirken bazen de sosyal medya hesapları üzerinden giriş yeterli oluyor. Daha sonra ise e-posta adresinizi PayPal hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresi şeklinde girmeniz gerekiyor. Bu sitelerde genelde her şarkı 5 ile 10 cent arasında bir para kazandırırken bu para sürekli olarak dinlediğiniz şarkı sayısına göre de değişerek artmaya devam ediyor.

Dinlediğiniz müziklere kısa bir yorum yapmanız bazı sitelerde istenilen bir durum oluyor. Hesabınızda ortalama 10 dolar biriktikten sonra da ödeme bildirimi yaparak bu parayı PayPal hesabınıza veya banka hesabınıza aktarmanız mümkün olurken bu kurallar her sitede değişebiliyor.

Youtube Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Youtube üzerinden sizlerde çeşitli platformların sunmuş olduğu bu servislere katılıp müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için internette bulunan özel ajanslara teklif sunarak, onların paylaşmış olduğu şarkıları dinleyip hem onlara destek olmuş olursunuz hem de sizler eğlenerek para kazanmış olursunuz. Bunun haricinde diğer çeşitli uygulamalardan da para kazanabilirsiniz.

 • Slicethe Pie
  • Slicethe Pie üzerinden ödeme alabilmek için PayPal hesabınızın olması gerekmektedir, bu uygulama üzerinden her müzik dinlediğiniz de tarafına belli bir miktarda $ dolar ödemesi gelir. Toplamda 10$ olduğu vakit ödemeyi PayPal hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Hit Protector
  • Diğer sitelerdeki gibi aynı mantık üzerine kurulu olan Hit Protector sayesinde sizlerde müzik dinleyip para kazanmaya devam edebilirsiniz. 90 saniye kadar şarkıyı dinledikten sonra o şarkı hakkında güzel bir yorum yapmanız durumunda otomatik olarak hesabınıza bir miktar para tanımlanmaktadır. Biriken paralarınızı ilerleyen günlerde çekebilirsiniz.
 • Musicxray
  • 20 Dolar’a ulaştığı vakit hesabınızdaki tutarı PayPal hesabınıza otomatik olarak aktarıp kullanmaya başlayabilirsiniz lakin bu site diğerlerinden biraz farklı. Tek farkı ise, Facebook hesabınızın olması gerekmektedir. Facebook hesabınız ile senkronize haline çalışan bu siteden sizlerde müzik dinleyerek para kazanmaya devam edebilirsiniz.
 • Radio Loyalty
  • Ne kadar uzun şarkı dinlerseniz o kadar daha fazla para kazandıran sitelerden biri olan Radio Loyalty sayesinde paralarınızı PayPal hesabınıza çekebilir ve kullanabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan