Özel & Gizli Numara Öğrenme

Özel & Gizli Numara Öğrenme
Özel & Gizli Numara Öğrenme

Gizli numaradan aranıyor ya da sürekli gizli numaralar tarafından rahatsız ediliyor olabilirsiniz. Bir kişiyi gizli numaradan aramak oldukça basit bir işlemdir ve çoğu kişi bunun öğrenilmeyeceğini düşünmektedir. Sizleri gizliden arayanı öğrenmek hiçte kolay değildir. Herhangi bir uygulama yardımı ile yâda farklı programlar yükleyerek sizleri gizliden arayan kişiyi öğrenmeniz imkânsızdır. Çünkü kişinin bilgileri gizli kalmaktadır ve bunu öğrenemezsiniz. Bunu öğrenmenin tek yolu savcılığa başvurmaktır. Savcılığa şikâyetinizi belirttikten sonra hattınız üzerinden sizi gizli numaradan arayan kişiyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte gizli numaralardan aranmak istemiyorsanız numaranızı gizli numaralara kapatarak bu tarz sorunlardan kurtulabilirsiniz. Gizli numaralara kapatmak için her operatörün farklı yöntemleri yer almaktadır. Bugün ise sizlere Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörü için gizliden arayan kişileri nasıl bulabileceğinize dair önemli bilgiler vereceğim.

Turkcell ve Avea hatta sahipseniz yapmanız gereken tek şey *253# tuşlayarak numaralarınızı gizli numaralara kapatabilirsiniz. Eğer hattınız vodafone ise mesaj bölümüne girerek GIZLI AC yazarak 7046 ya göndererek numaranızı gizli numaralara kapatabilirsiniz. Sizleri arayan gizli numara öğrenme yöntemleri arasında savcılık dışında bir yöntem daha yer almaktadır. Bu yöntem birçok kişi tarafından bilinmese de çoğu zaman işe yaramaktadır. Gizli numaradan arayan kişiyi bulabilmek için ilk olarak bilgisayarınızın tarayıcısına girerek hangi operatörü kullanıyorsanız o hattın sitesine giriş yaparak orada yer alan “”Online İşlemler kısmından giriş yapmanız gerekmektedir. Şifrenizi de aldıktan sonra giriş yapıp daha sonra “Lira İşlemlerim” kısmından (bu farklı operatörlerde farklılık gösterebilmektedir) “Harcama Detayı” na tıklamanız gerekmektedir. Harcama detayına girdikten sonra karşımıza gelen ve giden aramalar gözükecektir.

Burada sizi hem normalden hem de gizli numaralardan arayan kişilerin asıl numaralarını görebilirsiniz. Bu sayede sizi gizli numaradan arayan kişileri öğrenebilirsiniz. Bu yöntem Türk Telekom kullanıcılarında denenmiştir ve işe yaradığı görülmüştür. Bu ve buna benzer birçok yöntem bulabilmeniz mümkündür. Fakat gizliden arayanı bulmak aslında önemli bir konudur. Çünkü sürekli olarak gizli numaralardan rahatsız edilmek hem can sıkıcı bir durum hem de ciddi bir konu olabilir o yüzden kesin bir sonuç almak ve içinizin rahat etmesini istiyorsanız savcılığa başvurunuz ve sonrasında gereken bütün işlemleri yaptıktan sonra gerekli olan hukuki değerlendirme mutlaka yapılacaktır.

Sizlerde bu şekilde hem Türk Telekom operatöründe gizliden arayanları bulabilirsiniz ve ayrıca günümüzde diğer operatör olan Turkcell için de Turkcell gizliden arayanları yukarıdaki yöntemler sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Fahriye - 23 Nisan 2019 - 17:45

Yaa ben aynısını yaptım ama benim aradıklarım çıkıyor karşıdan gelen aramalar çıkmiyor acaba faturaliyim diye mi

Sude - 20 Nisan 2019 - 21:17

Özel

Anonim - 4 Ağustos 2017 - 03:04

Özelden arayanı nasıl bulabilirim