Papara Nedir? Papara Davet Et Kazan Nasıl Yapılır?

Papara Nedir? Papara Davet Et Kazan Nasıl Yapılır?
Papara Nedir? Papara Davet Et Kazan Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden para almak veya para göndermek isteyenler için ideal bir yöntem olan Papara ile sizlerde istediğiniz zaman dilediğiniz yerde Papara sayesinde ödemelerinizi sorunsuzca alın. Kolaylıkla banka havalesi yapabileceğiniz, mobil ödemeleri gerçekleştirebileceğiniz Papara nedir? Papara kısa süre içerisinde hayatımıza katılmış olan ödeme firmasıdır. Tıpkı Paypal gibi bir aracılık yapan Papara ile sizlerde yapmış olduğunuz ne iş olursa olsun sorunsuzca ödemelerinizi Papara üzerinden alabilirsiniz. Yerli Paypal olarak adlandırabileceğimiz Papara’nın mobil uygulaması mevcut olup dileyen herkes cepten kolaylıkla bu uygulamayı kullanabilirler.  Papara ile sizlerde bir başka banka hesabına havale yapabilir, mobil ödeme ile herhangi bir ödeme yapabilir ve hatta herhangi bir ATM’den nakit olarak hesabınızdaki parayı çekebilirsiniz. Papara üzerinden 7/24 para transferlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz, lakin Papara üzerinden yapacağınız işlemler için 1TL kadar bir ücret kesilmektedir. Son olarak hatırlamak isterim ki Papara üzerinden davet ettiğiniz kişiler sayesinde para kazanabilirsiniz. Her davet ettiğiniz kişiden toplamda 5TL ödeme alıyorsunuz. Ödemelerinizi dilerseniz nakit olarak çekebilir dilerseniz internet üzerinden harcayabilirsiniz.

Papara Davet Et Kazan Kampanyası

Papara ile sizlerde çevrenizdeki kişileri davet ederek her kişiden 5TL kazanabilirsiniz, kazanmış olduğunuz miktarları kendi kredi kartınıza veyahut sanal kartlarınıza aktararak nakit olarak çekebilir. Yada online olarak internette alışveriş yapabilirsiniz, Papara davet etme işlemini yapabilmek için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Papara mobil uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra üye olunuz. Üye olduktan sonra alt kısımda yer alan Gönder işaretine dokunun, burada Cep Telefonuna, E-posta adresine seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bir arkadaşınızı davet edin.

Davet ederken karşı tarafa 1TL kadar bir ödeme gönderiniz, karşı taraf davetinizi kabul eder ve siteye üye olur ise bu durum karşısında siz toplamda 5TL kazanmış olacaksınız.

Papara Güvenli Mi?

Papara BDDK tarafından onaylanmış olan bir para ve ödeme hizmetidir. Hem kurumsal, hem de bireysel olarak birçok kişinin para transferinde aracılık yapan bir ödeme merkezidir. Papara son günlerde Paypal kadar kullanılmaya başlanmış olan hizmetlerin en başında gelmektedir. Papara ile sizlerde güvenli bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilir ve Papara ile para kazanabilirsiniz.

Papara Kartını Nasıl Alabilirim?

Papara kartınızı 9.99TL tutarında alarak yeni bir sanal kartınıza sahip olabilirsiniz. Lakin Papara’da kart kullanım ücreti aylık 1TL’dir. Peki, o halde Papara sanal kart nasıl alınır? Sanal kartınızı alabilmek için Papara uygulaması üzerinden veya Papara internet adresinden giriş yapınız. Papara Card bölümüne gidiniz ve buradan Hemen Başvur bölümüne tıklayınız. Karşınıza kartınızın nereye gelmesini istediğiniz adres bilgilerini giriniz ve başvuru yap diyerek kısa sürede Papara kartınızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 25 Şubat 2018 - 14:48

Papara nedir

    Göksu Polat - 6 Mart 2018 - 19:49

    Merhabalar, papara bir nevi online banka gibidir. Hesabınıza para yatırabilir, birilerin size para gönderilmesini sağlayabilirsiniz.