Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?

Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?
Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?

2017 yılına ülkemiz ile yaşanılan sorunlardan dolayı Periscope uygulaması artık 2017 yılından itibaren Scope uygulaması olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bugün ise sizlere eski adıyla yer alan Periscope uygulamasında hesap silme işlemlerinden bahsedeceğim. Scope uygulamasında sizlerinde herhangi bir üyeliği var ise ve bu üyeliğinizi silmek, devre dışı bırakmak istiyorsanız telefonlarınıza indirmiş olduğunuz Periscope uygulamasıyla bu işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Periscope hesap silme için ilk olarak, Android veya İOS telefonlarınızdan telefonlarınıza yüklü olan son sürüm Periscope uygulamasını açınız ve ardından sağ üst köşede yer alan Profilim seçeneğine dokununuz. Açılan seçenekler arasında yer alan Ayarlar kısmına dokununuz ve buradan ise Hesabı Devre Dışı Bırak seçeneğine dokunarak direk olarak hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz.

Scope Hesap Silme İşlemi

Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?

Periscope hesap silme işlemi için ilk etapta Periscope uygulamasını açıp resimde işaretlenen yer olan Profil seçeneğine dokunun.

Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?

Gelen seçenekler arasında yer alan ilk sırada bulunan Ayarlar seçeneğine dokunun.

Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?

Ayarlar seçeneğine dokunduktan sonra yeni ayarlar bölümünde en alt kısımda açılacak olan Hesabı Devre Dışı Bırak seçeneğine dokunarak Periscope hesap silme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Periscope Hesabı Nasıl Silinir ?

Hesabı devre dışı bırak dediğiniz takdirde size ilk etapta bir uyarı mesajı çıkacaktır bu uyarı mesajı onayladıktan sonra artık sizlerinde Periscope hesabı devre dışı kalmış olacaktır.

Periscope hesabı yani artık yeni adıyla Scope uygulamasında hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra tıpkı Facebook ve Twitter’da olduğu gibi tekrardan giriş yaptığınız takdirde devre dışı bıraktığınız Periscope hesabınızı tekrardan aktif hale getirebilirsiniz. Yani kapatılan Periscope hesabınızı tekrardan açmak istiyorsanız Periscope uygulamasına tekrardan giriş yapmanız sizler için yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan