PTT Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak

PTT Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak
PTT Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak

Ülkemizde kargo konusunda oldukça ileri seviyede gelişmiş köklü firmalarda olan PTT kargo sayesinde sizlerde başka şehirlerde tanıdıklarınıza çok rahat bir şekilde ürün gönderimi yapabilirsiniz. PTT kargo son dönemlerde sunduğu hizmetler ve okullara gönderilen kitaplar için %50 indirim yapılması gibi dönemsel yapılan kampanyalar ile indirimli gönderimleri sağlayarak tercih sebebi olmaya devam ediyor. Bugün ise sizlere PTT Kargo müşteri hizmetlerine direk olarak nasıl bağlanabileceğinize dair beklemeden nasıl işlem yapabileceğinize dair önemli bilgiler vereceğim.

Ptt Kargo Ya En Hızlı Ulaşım İçin Hangi Yöntemler İzlenmelidir?

Müşteri hizmetleri üzerinden destek alınabilecek konular; Kargo gönderileri ile ilgili genel konular, yurtiçi ve yurtdışı kargo gönderileri, yurtiçi kargo ve kuryenin adresten alınması, turpex gönderi konularında sorun yaşarsanız veya bilgi almak için Alo Ptt 444 1 788 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz ayrıca işitme ve konuşma engelli kullanıcılar içinde Görüntülü konuşma hizmeti sağlayan Ptt çağrı merkezi 08:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Görüntülü görüşmeler ve bilgi alabilmek için 0850 222 1 788 numaralı hat üzerinden Ptt çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Beklemeden PTT kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmalıyım?

Hangi Hizmet İçin Hangi Numaradan Ulaşılabilir?

PTT kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sizlerde sesli yanıt sisteminden hizmet almak isteyen kullanıcıların izlemesi gereken tuşlama sıralamaları aşağıdaki gibidir;

Kargo genel bilgi: 3-1

Yurtiçi kargo hizmetleri için: 2-1-1

Yurdışı kargo ve turpex hizmetleri için: 2-1-2

Yurtiçi kargo ve kuryelerin adresten aldırılması için: 2-2-1

İnternet üzerinden online destek ile bilgi almak isteyen kullanıcıların yapması gereken Ptt nin sitesi üzerinden online – canlı destek hizmet butonuna tıklayarak açılacak olan kutucukta ki bilgileri eksiksiz doldurarak müşteri temsilcisi ile canlı görüşmeyi başlatabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan