PTTCell Bedava İnternet

PTTCell Bedava İnternet
PTTCell Bedava İnternet

2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Pttcell, kısa süre içinde uygun fiyatları ile adını duyurmuştur. Kimliğiniz ile birlikte bir PTT şubesine giderek Pttcell sim kartınızı alabilirsiniz. Başvuru sırasında sizlere en uygun tarifeyi seçerek, çeşitli hediye ve kampanyalardan da faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Pttcell Faturalı İnternet Paketleri

Pttcell’in faturalı hatlar için sunduğu internet paketlerinden biri, muhteşem 1 GB internet paketidir. “MUHTESEM” yazıp 1788’e göndermeniz yeterlidir. Yeni Dünya Mini ve Beklenen Tarife müşterileri yalnızca 3 TL ile faydalanabilmektedirler. Kullanım süresi bir aydır. 1 ay geçmeden 1 GB kotayı doldurduktan sonra kullanılan internetten ücret alınmamaktadır. Yalnız internet hızı 1kbps’ye düşmektedir. Bir ay içerisinden en fazla 2 defa faydalanılabilmektedir. Süper 1 GB internet paketi ise 10 TL’dir. “SUPER1GB” yazıp 1788’e göndermeniz yeterlidir. Kullanım süresi fatura dönemi sonuna kadardır. Fatura dönemi sonu gelmeden 1 GB üzerinde yapılan kullanımlardan ücret alınmamaktadır. Ancak internet hızı 128 kbps’ye düşmektedir. Fatura dönemi boyunca bir defa faydalanma hakkı mevcuttur. “ASIMSIZ 250MB” yazıp 1788’e göndererek sahip olabileceğiniz haftalık 250 MB internet paketinden 5 TL ile faydalanabilmektesiniz. Fatura dönemi boyunca üç defa faydalanma hakkı mevcuttur. İnternete doyamayanlar için en iyi paket, 2GB internet paketidir. “2GB” yazıp 1788’e göndererek ayda sadece 29 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Pttcell Faturasız İnternet Paketleri

Faturasız Pttcell hatları 1 GB internet paketinden yararlanabilmektedirler. “1GB” yazıp 1788’e göndererek, 14,5 TL karşılığında sahip olabileceğiniz bu paket 30 gün boyunca geçerlidir. Dilerseniz “Dört Dörtlük Paket” hizmetini 17 TL’ye alarak sms, internet ve dakikalardan yararlanabilirsiniz.

Tüm bu uygun fiyatlarıyla beraber, pttcell bedava internet kampanyaları da mevcuttur. Bunlardan en dikkat çekeni, yeni dünya kampanyalarıdır. 12 ay boyunca Pttcell’de kalma sözü veren tüm müşterilerine 10 TL indirim ile internet, sms ve dakika hizmetlerinin her birinden faydalanma hakkı sunmaktadır.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan