Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır?

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır?
Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell iletişim merkezinin en büyük servislerinden biri olan Sarı Kutu servisi sayesinde biriken puanlarımızla birlikte artık Turkcell’in çeşitli paketlerini bu puanlar sayesinde satın alabiliyor ve kullanabiliyoruz. Her ay düzenli olarak sarı kutu puanlarımız Turkcell hesabımıza aktarılır ve bu puanlarımız ile sarı kutu mağazasından hattımıza internet paketi, konuşma paketi ve diğer birçok paketi tanımlayabiliriz. Bugün ise merak edilen ve birçok kişinin işine yaracağını düşündüğüm konulardan olan Turkcell sarı kutu puan transferi nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğim. Sizlerde başka numaralardan sarı kutu puan transferi alarak veya farklı numaralara puanlarınızı göndererek daha büyük Turkcell sarı kutu paketlerine sahip olabilirsiniz. Turkcell sarı kutu puan gönderme işlemini yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Yıllık toplamda 5.000 puan transferi yapabilir, 5.000 puan transferi alabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Puan Gönderme Nasıl Yapılır?

Turkcell sarı kutu puan transferi yapmak için, farklı numaraya sarı kutu puanını göndermek için ilk etapta telefonunuzdan Turkcell Hesabım uygulamasına giriniz. Turkcell Hesabım uygulaması telefonunuzda yüklü değil ise Google Play’den veya Apple Store mağazalarından mobil cihazlarınıza Turkcell Hesabım uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Sarı kutu puan transferi için hesabım uygulamasını açtıktan sonra Sarı Kutu kısmına dokununuz. Karşınıza; Harca & Geçmiş İşlemler seçenekleri gelecektir, Geçmiş İşlemler işaretine dokununuz.

Buradan karşınıza Puan Transfer Et işaretine dokunarak hangi numaraya Turkcell sarı kutu puanınızı göndermek istiyorsanız o numarayı yazarak puan gönderme işlemini başlatabilirsiniz. Puan göndermek istediğinizi numaranın mutlaka Turkcell’li olması ve ardından sarı kutu puan servisine abone olması gerekmektedir. Turkcell sarı kutu puana kayıt olabilmek için, SARIKUTU yazıp 2200’ye göndermeniz durumunda bu servise ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Servis aboneliğiniz devam ettiği sürece her ay otomatik olarak hattınıza sarı kutu puanları birikir. Bu puanları dilerseniz farklı numaralara transfer edebilir dilerseniz de kullanarak paketler alabilirsiniz.

Sarı Kutu Puan Gönderme Nasıl Yapılır?

Turkcell Hesabım uygulamasından Sarı Kutu kısmına dokunun.

Sarı Kutu Puan Gönderme Nasıl Yapılır?

Geçmiş İşlemler menüsüne dokununuz.

Sarı Kutu Puan Gönderme Nasıl Yapılır?

Puan Transfer Et işaretine dokunun.

Sarı Kutu Puan Gönderme Nasıl Yapılır?

Karşınıza transfer etmek istediğiniz numara ve istediğiniz puanı yazarak buradan transfer işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Muhammed - 13 Aralık 2017 - 17:53

Yillik puan limitim dolmus ne yapmalıyim

  Göksu Polat - 16 Aralık 2017 - 20:31

  Merhaba Muhammed, toplamda yıllık 5.000 puan transfer limitine sahipsin. Yeni yılda bu oranlar sıfırlanacaktır.

Serkan - 7 Aralık 2017 - 10:27

Bu puanlar la bir cihaz alabilir yada indirim yaptirabilirmiyim

  Göksu Polat - 16 Aralık 2017 - 20:30

  Merhaba Serkan, evet puanları dönüştürerek 400TL’ye kadar indirimler kazanabilirsiniz.

Anonim - 9 Kasım 2017 - 20:09

Ücretlimi

  Göksu Polat - 9 Kasım 2017 - 22:32

  Merhaba efendim, Turkcell sarı puan gönderimi tamamen ücretsizdir. Bir başka Turkcell numarasına hattınıza tanımlı olmakta olan sarı kutu puanlarınızı rahatlıkla transfer edebilirsiniz.

Anonim - 7 Kasım 2017 - 17:10

Başka telefondan kendi telefonuma transfer etmek istiyorum benden karşıya degil nasıl ederim

  Göksu Polat - 7 Kasım 2017 - 17:36

  Merhaba, bunun için karşı tarafın size transfer etmesi gerekmektedir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yolları karşı tarafın telefonundan uyarlamanız gerekmektedir.

Anonim - 13 Eylül 2017 - 14:10

trasfer limitim dolduysa ne yapmalıyım

  Göksu Polat - 9 Kasım 2017 - 22:31

  Merhaba, Turkcell sarı kutu puan gönderiminde belli bir limit vardır. Aylık olarak kısıtlanmaktadır, puan transfer işleminize bir sonraki ay yani en son gönderim tarihinin üzerinden 30 gün geçmesinin ardından tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz.