Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?
Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

İnsanlar internet kullanırken limitlerine dikkat etmek zorunda kalırlar. Çünkü limit aşıldığı takdirde, kişilerin ekstra internet kullanım ücreti ödemeleri gerekebilir. Ekstra ödeme yapmak istemiyorsanız veya internetinizi limit koymadan kullanmak istiyorsanız; sınırsız internet nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olmanız lazımdır. Sınırsız internet paketlerini satın alarak veya abone olarak internetinizi limitsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlerde sınırsız internete sahip olarak internette dilediğiniz kadar video izleyebilir, dilediğiniz kadar telefonlarınıza oyun indirip oyun oynayabilirsiniz. Peki operatörlerin sunmuş olduğu sınırsız internet paketleri nelerdir?

Turkcell kullanıcılarına 4 GB sınırsız internet paketi sunarak, 35 TL gibi uygun fiyatlara sınırsız internet kullanma imkânı tanımaktadır. Paketin kotası bittiğinde, ekstra ücret ödemezsiniz; ancak internet hızınız düşer. Yine de internet paketini sınırsız bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu sınırsız internet paketlerinden 1 GB sınırsız internet paketi, kullanıcılarına en uygun fiyatta sınırsız internet kullanım imkânı sunmaktadır. Kullanım kotası 1 GB’ı aştığında, sadece internet hızında düşme olacaktır. Yani kullanıcılardan ekstra internet kullanımı için para talep edilmeyecektir. Bu nedenle uygun fiyata sınırsız internet kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği bir pakettir. Yüksek hızda sınırsız internet kullanmak isteyenler, diğer sınırsız internet paketlerini tercih etmelidir.

Turkcell 75GB İnternet Paketi

VINN hizmetinde bir adım önde olan Turkcell operatöründe 75G’lık VINN paketi alarak sizlerde 165TL karşılığında bu paketi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. VINN cihazınıza takacağınız data hattı ile bilgisayarınızda kesintisiz internet keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

VINN hakkında detaylı bilgiler erişmek için sizlerde turkcell.com.tr adresine giderek buradan yeni VINN paketleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve 165’tlden başlayan Turkcell VINN paketi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan