Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?
Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Snapchat kullanıcıları arkadaşlarına fotoğraf , video , galerinizdende fotoğraf atmanızı sağlayan sosyal medya aracıdır, gönderdikleri fotoğrafların üzerinde oynama çizim fotoğrafa fotoğraf ekleme gibi özellikleri de bulunur. Snapchat’i popüler yapan şeyde gönderen kişinin karşı tarafın bir süre belirleyip o süre içerisinde görmesidir. Birinden farklı efektlere ve görselliğe sahip olan Snapchat uygulamasında da ülkemizde milyonlarca kullanıcısı vardır. Bu kullanıcılar arasında uygulamayı anlamayıp silmek istenlerde olmuştur oysaki kolay bir sosyal medya aracıdır.Bu konumuzda nasıl Snapchat hesabı silinir onu anlatacağım.

Snapchat hesabını silmek oldukça basittir. Hesabınızı silmek istiyorsanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor.Hesabı silmek isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapıp hesabını silebilir. ( https://accounts.snapchat.com/accounts/login) Giriş yaptıktan sonra onay isticektir onayı verdikten sonra ‘Delete Account’ butonuna tıkladığınız zaman Snapchat uygulamanız silinmiş olur.

Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Foursquare veya Swarm hesabınızı silmek artık artık çok kolay hal aldı.Bu işlemi web üzerinden yapabilirsiniz mobilden hesabı silmek mümkün değildir.Web üzerinden girişiniz yaptıktan sonra  bu linke tıklayarak hesabınızı silmek mümkündür. (https://tr.foursquare.com/delete_me)

Karnıza çıkan sayfada size ‘Neden Ayrılıyorsun?’ gibi saçma sapan sorular sorucak. Sayfanın altındaki ‘Delete Account’ butonuna basarak Snapchat hesabınızı kapatabilirsiniz.

Snapchat Hesabınızı Kapatırken Bilmeniz Gerekenler

  1. Hesabınızı sadece tarayıcı üzerinden silebilirsiniz, Snapchat uygulaması içerisinden hesabınızı silemezsiniz.
  2. Snapchat hesabınızı sildikten sonra silme işlemi toplamda 7 gün sürelidir. Yani hesabınızı 7 gün içerisinde tekrardan aktif edebilir ve silme işlemini iptal edebilirsiniz.
  3. Silme işlemenizi iptal ettiğinizde otomatik olarak tekrardan hesabınız kısa süre içerisinde aktif olur.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan