Türk Telekom 2022 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom 2022 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi
Türk Telekom 2022 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Sizlerde 2019 yılında yıl boyunca kazanmak istiyorsanız o halde Türk Telekom yılbaşı hediye bedava internet kampanyasından yararlanın. Türk Telekom operatörü 2019 yılına girerken kendi abonelerini unutmadı ve yeni yıl kampanyası düzenleyerek herkese ücretsiz dakika, ücretsiz sms ve bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Hemen hemen her hafta bütün abonelerine çeşitli yollardan bedava internet sunan Türk Telekom operatöründe Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyalarıyla sizlerde internete ücretsiz erişim sağlayın.

Bugün ise sizlere Türk Telekom yılbaşı kampanyası hakkında bazı bilgi paylaşımında bulunacağım, böylelikle sizlerin de hattı Türk Telekom ise 2019 yılına girerken internetsiz girmeyeceksiniz. Türk Telekom operatörü geçtiğimiz senelerde 2017 yılına girerken düzenlediği yılbaşı kampanyaları yanı sıra bunun haricinde birçok yeni tarife sunmuştu. Özellikle yeni gelen abonelerin faydalanmış olduğu Türk Telekom yeni yıl kampanyalarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız ilerleyen günlerde aktif olacak Türk Telekom yeni yıl bedava internet paketlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Türk Telekom 2019 yılbaşı kampanyası ilerleyen günlerde ve 2019 girerken aktif olacağı tahmin edilmektedir, bu yazımızda sadece sizlere bir ön bilgilendirme yapmak istedik ve ayrıca birkaç bedava internet paketi de paylaşmayı unutmadık tabi ki. Yılbaşına girmeye sadece günler kalmışken 2019 Türk Telekom yılbaşı hediye bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası

Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası

Türk Telekom yılbaşı kampanyası yaparak bütün Türk Telekom abonelerin ücretsiz olarak internete girmesini hedeflemektedir, sizlerde 2019 yılına girerken bedava internet kazanmak istiyorsanız o halde Türk Telekom’u tercih edebilirsiniz. Türk Telekom yılbaşı bedava internet paketi için hemen sizlerde telefonunuzu kullanarak “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra yükleyeceğiniz 30TL ve üzeri yüklemelerde Türk Telekom sayesinde hediyeler kazanacaksınız. Türk Telekom Yılbaşı 1 GB hediye internet olarak adlandıracağımız bu kampanya beraber 25 yaş altında olan Selfy kullanıcıları otomatik olarak 1GB aylık internet paketi kazanmaktadır. Bunun haricinde birçok pakete yer veren Türk Telekom operatünde yeni Türk Telekom yeni yıl bedava internet paketleri nelerdir?

Türk Telekom 2019 Yeni Yıl Kampanyaları

Türk Telekom 2019 Yeni Yıl Kampanyaları

Türk Telekom operatörü ile yeni yıla girerken bedava internet kazanmak oldukça kolay bir hale geldi. Sizlerde Türk Telekom online işlemler uygulamasından ya da Türk Telekom’un kendi internet adresi üzerinden 15TL veya üzeri yüklemeler yaparsanız 1 hafta boyunca geçerli olan yeni internet paketinizi kazanmış olacaksınız. Faturasız kullanıcıların faydalanacağı bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız sizlerde Türk Telekom online işlemler uygulamasından giriş yapıp TL yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom yeni yıl kampanyalarından faydalanmak için online işlemler uygulamasına giriş yapabilmeniz adına arama bölümünden *952# tuşlamanız yeterlidir. Bu tuşlama sonucunda telefonunuza otomatik olarak SMS ile Türk Telekom işlem şifreniz gelecektir.
Şayet Türk Telekom operatörüne numaranızı yeni taşıdıysanız Türk Telekom yeni yıl kampanyalarından olan DENEME paketini kullanabilirsiniz. Türk Telekom deneme paketi kampanyası yeni gelen abonelerine tamamen ücretsizdir. Sizlerde ücretsiz internet paketini hemen uygulamak istiyorsanız DENEME yazıp 5555’e mesaj gönderiniz. Unutmayınız ki bu kampanya sadece yeni gelen Türk Telekom aboneleri için geçerlidir.

Türk Telekom Yeni Yıl İnternet Paketi Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yeni Yıl İnternet Paketi Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom yeni yıl internet paketleri hediyesi olarak birçok Türk Telekom abonesi 2019 yılına girerken yeni paketlerden faydalanabilmektedir. Türk Telekom aboneleri tamamen ücretsiz olarak bedava WhatsApp kullanabilmektedir. Sizlerde Türk Telekom abonesiyseniz hemen Türk Telekom Selfy’e abone olun ve ardından her ay gerek yurtiçi gerek yurtdışında kullanabileceğiniz ücretsiz WhatsApp kampanyasından hemen faydalanın.

Ayrıca Türk Telekom Selfy kullanıcıları sadece bedava WhatsApp değil bunun haricinde 1gb bedava internet paketi de kazanmaktadır. Türk Telekom Selfy’e geçiş yapan aboneler “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e mesaj göndermeleri yeterlidir. Mesajı gönderdikten sonra TL yüklemelerinizde Türk Telekom 1GB bedava internet paketi kazanacaksınız. Kazandığınız internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanırken 1 ay boyunca geçerli olduğunu sakın unutmayınız.

Türk Telekom operatöründe sosyal medya oldukça önemlidir, sizlerde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyorsanız Türk Telekom operatörünü tercih edebilirsiniz. Peki, Türk Telekom yılbaşı hediye bedava internet paketlerinden olan hediye sosyal medya paketi nasıl yapılır?

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

WhatsApp’tan çıkmayanlar için özel hazırlanmış olan ve özellikle Facebook – Twitter kullanırken benim internetim bitmesin diyenler için hediye sosyal paketinden sizlerde faydalanın. Türk Telekom operatörünün yeni kampanyası olan hediye sosyal paketten faydalanmak istiyorsanız hemen ‘HEDIYE SOSYAL PAKET’ yazıp SMS olarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajı gönderdiğiniz takdirde Türk Telekom’dan geçerli olan 1GB bedava WhatsApp paketi ve 1GB Facebook – Twitter için geçerli olan paketleri kazanmış olacaksınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Mücahit - 9 Aralık 2017 - 23:52

Türk Telekom yeni yıl başı bedava internet paketlerinden bende faydalanmak istiyorum da bunu nasıl yapacağımı ilerleyen günlerde bahsedeceğinden yani Türk telekom yeni bir paket paylaştığında haber edeceksiniz doğru mu anladım ben?

    Göksu Polat - 11 Aralık 2017 - 15:56

    Merhaba Mücahit, evet Türk Telekom yeni bir kampanya yaptığında bu yazıyı güncelleyeceğiz 🙂