Türk Telekom 6 Ay Boyunca Ücretsiz 2GB İnternet

Türk Telekom 6 Ay Boyunca Ücretsiz 2GB İnternet
Türk Telekom 6 Ay Boyunca Ücretsiz 2GB İnternet

Geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz Türk Telekom operatöründe aylık 10GB internet paketine aylık sadece 39TL ödeyerek kolaylıkla sahip olabiliyorduk. Sadece 4.5G uyumlu hatta sahip olan aboneler için geçerli olan bu kampanyanın ardından Türk Telekom operatörü yeni bir kampanya düzenlemiş durumda, Türk Telekom operatöründe 6 ay boyunca +2GB olarak ücretsiz bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız, Türk Telekom operatöründe 6 ay boyunca sizlere her ay +2GB kadar internet paketi hediye olarak eklenmektedir. Bunun için bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Türk Telekom operatörünün belli koşulları mevcuttur, ilk olarak bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yeni hat sahibi olmanız gerekmekte veya yeni numara taşıma işlemi yapmış olmanız gerekmektedir. Türk Telekom’dan 6 ay boyunca +2GB kadar ek internet almak istiyorsanız numaranızı Türk Telekom’a taşımanın tam zamanı, şayet numaranızı kısa süre içerisinde Türk Telekom’a taşıdıysanız o halde GSMobile Hediye, Konyasporcell Hediye, Ultra 10GB, Ultra 8GB Tarifeleri, Tivibulu Cep Tarifesi 4GB, Tivibulu Cep 6GB Tarifesini. Veya bir diğer başka tarifelerden olan Fenercell Hediye, Prime Mini, Prime Midi, Prime O SES Türkiye, O SES Türkiye, Ultra 12GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Süper 750 3GB, Prime 10GB, Prime 15GB, Prime Ekstra, Prime Maksi veya Gel Dene 1GB tarifelerinden herhangi birini yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom operatörüne geçtikten sonra bu paketleri yapan her yeni Türk Telekom abonesi 6 ay boyunca paketlerine dahil olmak üzere ek +2GB internet hakkı vermektedir. Ayrıca Türk Telekom operatöründe yeni tarifelerden olan Prime tarifelerine göz atarak bol internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya sadece 13 Aralık 2016 ile 15 Ocak 2017 tarihlerinde katılabilirsiniz bu süre içerisinde katılan her yeni abone 6 ay boyunca Türk Telekom’dan ücretsiz +2GB ek internet paketi kazanmaktadır.

6 Ay Boyunca +2GB Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Türk Telekom’un 15 Ocak 2017 tarihine kadar düzenlemiş olduğu bu kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız EKLE 2GB yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Lakin Türk Telekom operatörünün iki şartı mevcut; bu şartlardan biri yeni abone olmanız gerekmektedir diğer şartı ise belirtilmiş olan tarifelerden herhangi birini kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Yapacağınız ek +2GB internet paketini bir başka kişiye devir edemeyeceğinizi sakın unutmayın ve ayrıca bu belirtilenler Türk Telekom operatörü tarafından değiştirilme hakkına sahip olduğunu da belirtmek isterim.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan