Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika
Türk Telekom Bedava Dakika

Bol bol konuşmayı sevenler ve sevdiklerin sesleriyle bile mutlu olanları düşünen Türk Telekom operatöründe bugün sizlere Türk Telekom bedava dakika ve bedava konuşma paketlerinden bahsedeceğim. Günümüzün büyük operatörlerinden olan Türk Telekom operatörü artık yeni kampanyalarıyla birlikte birçok abonesine şartsız koşulsuz olmak üzere bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Sizlerin kullandığı hatlarda Avea ise yani eski adıyla Avea olup yeni adıyla Türk Telekom hatlarından ise sizlerde Türk Telekom bedava dakika yaparak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Sevdiklerinizin hattı ne olursa olsun sizlerde Türk Telekom’un her yöne konuşma paketleriyle ücretsiz olarak konuşun ve bunun keyfini çıkarın. Peki, Türk Telekom’da ücretsiz bedava konuşma paketleri nasıl yapılır?

Türk Telekom Ücretsiz Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom 50 ve 100 Dakikalık Bedava Konuşma Paketi

Türk Telekom operatörünün bir diğer sunmuş olduğu bedava konuşma paketlerinden olan MILYON ile sizlerde 50 veya 100 dakikalık konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. Sadece Türk Telekom aboneleriyle geçerli olan 50 veya 100 dakika konuşma paketlerinden herhangi birini kazanmak için sizlerde PAKET yazıp 9090’na göndererek bu paketi hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu paket şuan için sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerlidir. Türk Telekom kullanıcıları 2019 ve 2020 yıllarında ücretsiz konuşuyor. Sizde Türk Telekom ücretsiz konuşma paketlerinden faydalanmak için numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom 2000 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom’dan şimdi bedava konuşma paketini kazanmanın tam zamanı. Sizlerde 2017 yılında toplamda 2000 dakika bedava konuşma paketi almak istiyorsanız hemen MILYON yazarak 3527‘ye ücretsiz SMS ile bu paketi hattınıza ücretsiz olarak tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu paket her yöne değil sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerlidir.

Türk Telekom Hediye Konuşma Paketi

Türk Telekom bedava dakika paketlerinden biri olan her hafta bedava konuşma paketiyle ile birlikte sizlerde belli saatlerde sevdiklerinizle iletişime geçin. Her hafta sizlerde 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne ücretsiz arama yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanyadan sadece Türk Telekom kadın müşterileri faydalanabilir ve bu kampanyadan faydalanabilmek için faturasız olan hattınıza 30TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom bedava konuşma paketi kampanyası

Türk Telekom operatöründe hattı faturasız olan kullanıcılar çok şanslı. Türk Telekom tarafında şuan güncelliğini kaybetmemiş olan bedava konuşma paketi olan gece paketinden sizlerde anında faydalanabilirsiniz. Türk Telekom gece paketi ile birlikte sizde Türk Telekom hediye konuşma paketini hemen kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için GECE yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ardından sizlerde 30TL yükleme yapmanız durumunda bu kampanyadan otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra sizde 21.00 ile sabah 09.00 arasında ücretsiz olarak bol bol konuşun.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

M.Şefik Değer - 24 Haziran 2019 - 02:45

15 temmuzu unutmicaz

Bircan - 6 Mayıs 2019 - 22:00

Gelmedi

Rabi elhaznevi - 19 Nisan 2019 - 23:57

500 dk

Anonim - 18 Nisan 2019 - 16:55

Hiç bir dk gelmiyirr

Barış - 16 Nisan 2019 - 16:32

mesajı gönderdim ama herhangi bir dönüt alamadım.

Seyran eren - 15 Nisan 2019 - 23:15

Çok degerlisiniz iyiki varsın türk telekom