Türk Telekom Bedava Dakika

Anasayfa » Türk Telekom Bedava İnternet » Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika

Bol bol konuşmayı sevenler ve sevdiklerin sesleriyle bile mutlu olanları düşünen Türk Telekom operatöründe bugün sizlere Türk Telekom bedava dakika ve bedava konuşma paketlerinden bahsedeceğim. Günümüzün büyük operatörlerinden olan Türk Telekom operatörü artık yeni kampanyalarıyla birlikte birçok abonesine şartsız koşulsuz olmak üzere bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Sizlerin kullandığı hatlarda Avea ise yani eski adıyla Avea olup yeni adıyla Türk Telekom hatlarından ise sizlerde Türk Telekom bedava dakika yaparak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Sevdiklerinizin hattı ne olursa olsun sizlerde Türk Telekom’un her yöne konuşma paketleriyle ücretsiz olarak konuşun ve bunun keyfini çıkarın. Peki, Türk Telekom’da ücretsiz bedava konuşma paketleri nasıl yapılır?

Türk Telekom Ücretsiz Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava Konuşma Kampanyası
Ülkemizde yaşanılan olaylardan olan 15 Temmuz darbe gününün birinci gününü anmak nedeniyle Türk Telekom abonesi bütün aboneleri 15 Temmuz tarihinde geçerli olan Türk Telekom 15 Temmuz Kampanyasını sunmuş durumda. Sadece 15 Temmuz günü geçerli olan ve 00:00 ile 23:59 saatleri arasında geçerli olan bu kampanya ile sizlerde bütün Türk Telekom aboneleriyle sınırsız konuşabilir ve 120 dakika boyunca her yöne konuşma hakkına sahip olabilirsiniz.
Türk Telekom 50 ve 100 Dakikalık Bedava Konuşma Paketi
Türk Telekom operatörünün bir diğer sunmuş olduğu bedava konuşma paketlerinden olan MILYON ile sizlerde 50 veya 100 dakikalık konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. Sadece Türk Telekom aboneleriyle geçerli olan 50 veya 100 dakika konuşma paketlerinden herhangi birini kazanmak için sizlerde PAKET yazıp 9090’na göndererek bu paketi hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu paket şuan için sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerlidir.
Türk Telekom 500 Dakika Bedava Dakika
Türk Telekom operatöründen toplamda ücretsiz 500 dakika konuşma paketi kazanmak için sizlerde DENEME yazıp 5555’e gönderin ve hattınıza Türk Telekom bedava dakika paketleri tanımlansın.
Türk Telekom 2000 Dakika Konuşma Paketi
Türk Telekom’dan şimdi bedava konuşma paketini kazanmanın tam zamanı. Sizlerde 2017 yılında toplamda 2000 dakika bedava konuşma paketi almak istiyorsanız hemen MILYON yazarak 3527‘ye ücretsiz SMS ile bu paketi hattınıza ücretsiz olarak tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu paket her yöne değil sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerlidir.
Sponsor Bağlantı
Yıldız - 1Yıldız - 2Yıldız - 3 (15 oylama 5 üzerinden 3.71 puan aldı. )
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (0)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası