Türk Telekom E-Fatura Nasıl Görüntülenir?

Türk Telekom E-Fatura Nasıl Görüntülenir?
Türk Telekom E-Fatura Nasıl Görüntülenir?

Türk Telekom, doğa dostu uygulaması olan e-fatura işlemleri ile daha kolay bir hizmeti abonelerine sunmaktadır. E-fatura görüntülemek kolay bir işlem olmaktadır. Genel olarak kişiler aboneliklerinde ya da işlemlerinde e-faturaya geçiş isteklerinin olup olmadığı sorulmaktadır. Kabul eden kişilerin her zaman ve istedikleri vakit e-faturalara ulaşmaları olanaklı olmaktadır. E-fatura görüntülemesi e-mail üzerinden ya da SMS üzerinden kişinin tercihine göre değişiklilik göstermektedir.

Her fatura vakti geldiğinde tercih edilen yöntem ile SMS ile ya da E-posta ile kişilere e-faturalar yollanmakta olup yine istedikleri vakit kişiler bu faturalara Tük Telekom internet sitesinden ulaşmaları yine mümkün olan bir hizmet kapsamına girmektedir. Türk Telekom aboneleri E-Fatura’ya ücretsiz bir şekilde geçiş yaparken ayrıca Türk Telekom bedava internet paketlerinden de faydalanmayı unutmuyor. Sizlerde Türk Telekom E-Fatura’ya geçiş yaptıysanız hemen Türk Telekom’un yeni kampanyasından faydalanmayı unutmayın.

 

Türk Telekom E-Faturaya Geçiş Nasıl Yapılır?

Türk Telekom operatöründe E-Faturaya geçiş yapabilmek için müşteri hizmetlerine bağlanmanız ve ardından bundan sonra tarafınıza gelecek faturaların internet üzerinden E-Fatura olarak gelmesini istediğinizi söylediğiniz vakit bu süreçten sonra faturalarınızın E-Fatura olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Ya da sizlere en yakın olan Türk Telekom şubelerine giderek buradan faturanızın artık E-fatura olarak gelmesini istediğinizi söylerseniz ilgili arkadaşlar sizlere yardımcı olacaktır.

Türk Telekom E-Fatura Nasıl Görüntülenir?

İnternet üzerinden mevcut geçen aylara ait olan E-Faturalarınıza erişmek için turktelekom.com.tr adresine giderek Fatura İşlemleri bölümünden Fatura Detaylarım bölümünden kısmından E-Faturanızı çok rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca geçen aylara olan geçmiş E-Faturalarınızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Telefondan E-Fatura Nasıl Görüntülenir?

Mobil cihazlarınıza indireceğiniz Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına telefon numaranız ile giriş yapınız ve ardından Fatura Detayları bölümünden mevcut faturanıza ait ve önceki aylara ait olan faturalarınızı detaylıca inceleyebilirsiniz. Telefonunuza otomatik olarak inecek olan PDF dosya uzantıyı açmanız durumunda hareketlerinizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom E-fatura konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizlerde Türk Telekom E-fatura nedir yazımız ile bilgilenebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan