Türk Telekom E-Fatura Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom E-Fatura Nedir? Nasıl İptal Edilir?
Türk Telekom E-Fatura Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Hemen hemen her operatörün tercih etmiş olduğu E-Fatura sayesinde artık doğamız daha iyi bir hale gelmektedir. Peki, E-fatura nedir ve nasıl kayıt olunur? Ülkemizde yer alan E-Fatura servisi sayesinde artık elektronik ortamlarda oluşan faturalar herhangi bir çıktı alınmadan, ilgili kişilerin eposta adreslerine iletirerek fazla ağaç kesilmesinin önüne geçmektedir. Sizler de kullanmış olduğunuz operatörünüzün sunmuş olduğu E-Fatura hizmetinden faydalanarak gereksiz faturalardan kurtulmuş olabilir ve eposta adreslerinize gelecek olan E-Faturalar sizler için bir ömür boyu saklanılabilir olur. Bugün ise ülkemizde iletişimin devi olan Türk Telekom operatöründe mevcut olan E-Fatura kampanyası hakkında biraz bilgi vereceğim ve E-Fatura nasıl iptal edilir konusuna değineceğim. Biliyoruz ki Türk Telekom operatöründe E-Fatura kampanyasına katılan her faturalı aboneye toplamda 1GB hediye internet paketi vermektedir. Türk Telekom operatörünün sunmuş olduğu E-Fatura 1GB Hediye İnternet paketini yapmak istiyorsanız sizlerde 1GB yazıp boşluk bırakıp EPOSTA adresinizi yazıp 3008’e göndermeniz durumunda kısa sürede bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilir ve bundan sonra artık faturalarınızın elektronik ortam üzerinden sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.⁠⁠⁠⁠ Kampanyaya katıldıktan sonra sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir, gelen mesaj sonrasında toplamda 1 hafta boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz 1GB bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz bu kampanyadan yararlanmak için daha önceden Türk Telekom E-Fatura hizmetini yapmamış olmanız gerekmektedir. Yani bu kampanya sadece tek kullanımlık olup 1 haftalık süresi mevcuttur.

Türk Telekom E-Fatura Nasıl İptal Edilir?

Peki, gelelim Türk Telekom e fatura nasıl iptal edilir sorusuna. Eposta adresinize artık faturalarınızın gelmesini istemiyorsanız bunun yerine evinize posta ile gelmesini istiyorsanız bunun için Türk Telekom E-Fatura hizmetinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir, Türk Telekom E-Fatura hizmetinizi iptal ettirmek için sadece yapmanız gereken işlem, turktelekom.com.tr adresine giderek buradan Online İşlemler – Fatura İşlemleri kısmından E-Fatura hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Şayet turktelekom.com.tr adresinde E-Fatura hizmetinizi iptal edemezseniz bu durum için Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak isteğinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak, Türk Telekom tarafından almış olduğunuz 1 GB bedava internet paketi iptal etmek için işlem İptal etmek için IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz durumunda hediye internet partinizi iptal edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 2 Nisan 2018 - 15:12

Buyuk harflarle “iptal e- fatura” yazip 3008 e gonderincede onceden tanimlanan e-fatura bilginiz iptal oluyor boylece 1 gb lik kampanyaya katilabiliyorsnz.

    Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:32

    Merhaba efendim güzel bilgileriniz için teşekkür ederiz yapmış olduğunuz yorumu onayladık.