Türk Telekom Ev interneti İlk Ay Bedava

Türk Telekom Ev interneti İlk Ay Bedava
Türk Telekom Ev interneti İlk Ay Bedava

Türk Telekom ilk ay evde bedava olan iki yıllık evde internet hizmeti paketini, “Bizden Kampanyası” adı ile müşterilerine sunuyor. Türkiyenin önde gelen internet sağlayıcılarından olan Türk Telekom’un 2017 yılında sunmuş olduğu evde internet ilk ay bedava kampanyasıyla birçok yeni abonesine ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılırım

Kampanyaya Türk Telekom web sitesi üzerinden, Türk Telekom çağrı merkezine ulaşarak ya da kısa mesaj ile başvurulmaktadır. Kampanyaya katılan tüm müşteriler hizmetten ilk ay bedava yararlanmaktadır. Her şey dahil olan paketin toplam bedeli ise 56.90 TL’dir.

Kampanyayı satın alan müşterilerin kurulum hizmetleri, Türk Telekom tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Paket ile birlikte fiber hızında limitsiz internet erişimine sahip olacaksınız. Kampanyadan yararlanmak içim ev telefonunuz üzerinden internet hizmeti alabildiğiniz gibi, evlerinde sabit telefon kullanmayan müşterilerin yalın internet olarak kampanyaya katılmaları da mümkündür.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

  • Bizden Kampanyası’na 31 Aralık 2017 tarihine kadar başvurabilirsiniz. Kampanya bireysel yeni müşteriler içindir. Katılım durumunuzda 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. İlk ay ücretsiz kullandığınız kampanyayı, taahhüdünüzden kalan diğer 23 ay boyunca indirimli kullanabilirsiniz. Taahhüdünüz bittiğinde ise o an geçerli olan tarife ücretleri üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Türk Telekom sabit hat ücreti aylık 18 TL’dir. Bu kampanya dahilinde sabit hat satın aldığınızda ilk ay için ödeme yapmanız gerekmemektedir. Kalan 23 ay için de bu hizmetten indirimli yararlanabilirsiniz ve aylık ödeme sadece 12 TL’dir. Taahhüdünüz bittiğinde ise o an geçerli olan tarife ücretleri üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. İlk başvuru sırasında vergiler dahil 16 TL’lik bir başvuru bedeli alınmaktadır.
  • Yalın erişim talep ettiyseniz aylık 18 TL olan ödeme, sizin için kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz olacaktır, kalan 23 ay boyunca ise aylık sadece 12TL olacaktır. Yalın internet aylık erişim ücreti, fibernet 24 Mbps 100 GB paketi tercih edildiğinde ilk ay ücretsiz, kalan 23 ay boyunca vergiler dahil 18TL yerine indirimli olarak 14 TL olacaktır. Taahhüdünüz bittiğinde ise yine o an geçerli olan tarife ücretleri üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Yalın internet hizmeti başvurularında da bir defaya mahsus olmak üzere vergiler dahil 10 TL’lik bir başvuru bedeli alınmaktadır.
  • Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti bu kampanya dahilinde yine ilk ay ücretsizdir, kalan 23 ay boyunca ayda 8 TL ödeme yaparak yeni abonelik bedelini taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Eğer daha önce Türk Telekom’dan evde internet hizmeti aldıysanız ve aboneliğiniz iptal edildiyse, iptal sürenizden sonraki ilk üç ay içerisinde kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Paketin Teknik Detayları

Bizden Kampanyası ile ev telefonu üzerinden ya da yalın internet ile 100Mbps’ye kadar hız ve 200GB’a kadar limitsiz fiber hızlı internet sunulmaktadır. Ayrıca evde bedava internet hizmeti vermekte olan Türk Telekom operatörü yine cepte sürdürmüş olduğu bedava internet paketleriyle bütün abonelerini ücretsiz olarak internete girmesini sağlamaktadır. Türk Telekom bedava internet için sizlerde diğer yazılarımıza mutlaka göz atmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan